RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2023-11-03
RSK-nr enhet: ST
Eurosmart, Flerfunktionsblandare, DN 15, Krom, Väggmontage Metallgrepp GROHE SilkMove 46 mm keramisk insats GROHE Long-Life-yta Inställbar flödesbegränsare Inställbart minimumflöde 2,5 l/min Automatisk omkastning: badkar/dusch Svängbar pip Utskjutning 400 mm S-anslutningar Metalltäckbricka with shower set 2 sprays (Rain, Jet) Bestående av: hand shower Tempesta 110 (26 161) maximum flow rate (at 3 bar): 8.5 l/min GROHE SmartSwitch - easily rotate the dial to enjoy your preferred spray option wall shower holder Tempesta, non-adjustable (28 605) Relexaflex-slang 1500 mm 1/2" x 1/2" (28 151)
Eurosmart, Flerfunktionsblandare, DN 15, Krom, Väggmontage Metallgrepp GROHE SilkMove 46 mm keramisk insats GROHE Long-Life-yta Inställbar flödesbegränsare Inställbart minimumflöde 2,5 l/min Automatisk omkastning: badkar/dusch Svängbar pip Utskjutning 400 mm S-anslutningar Metalltäckbricka with shower set 2 sprays (Rain, Jet) Bestående av: hand shower Tempesta 110 (26 161) maximum flow rate (at 3 bar): 8.5 l/min GROHE SmartSwitch - easily rotate the dial to enjoy your preferred spray option wall shower holder Tempesta, non-adjustable (28 605) Relexaflex-slang 1500 mm 1/2" x 1/2" (28 151)
| RSK-nummer | 8232047 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 25279000 |
| GTIN | 4005176766565 |
| Produkt | Handduschset |
| Produktnamn | handduschset |
| Dimension | G15 |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | mässing |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/25279000 |
| RSK flik | 24 Sanitetsarmatur/-utrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 25279000 |
|---|
| GTIN | 4005176766565 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/25279000 |
|---|
| Material | Mässing |
|---|---|
| Basfärg | Krom |
| Accentfärg | Vit |
| Inställbar stråle | Ja |
| Antal stråltyper | 2 |
| Diameter duschhuvud | 110 mm |
| Med slang | Ja |
| Längd duschslang | 1500 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4005176766565 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 475 | ||
| Bredd (mm) | 200 | ||
| Höjd (mm) | 135 | ||
| Vikt (kg) | 3,36 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 50 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pallbox | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 970 | ||
| Vikt (kg) | 196 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8232047 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 25279000 |
| GTIN | 4005176766565 |
| Produkt | Handduschset |
| Produktnamn | handduschset |
| Dimension | G15 |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | mässing |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/25279000 |
| RSK flik | 24 Sanitetsarmatur/-utrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 25279000 |
|---|
| GTIN | 4005176766565 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/25279000 |
|---|
| Material | Mässing |
|---|---|
| Basfärg | Krom |
| Accentfärg | Vit |
| Inställbar stråle | Ja |
| Antal stråltyper | 2 |
| Diameter duschhuvud | 110 mm |
| Med slang | Ja |
| Längd duschslang | 1500 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4005176766565 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 475 | ||
| Bredd (mm) | 200 | ||
| Höjd (mm) | 135 | ||
| Vikt (kg) | 3,36 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 50 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pallbox | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 970 | ||
| Vikt (kg) | 196 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |