RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2024-12-20
RSK-nr enhet: ST
Förvaring som smälter samman med duschlösningarna i Linc både vad gäller design och funktion. Resultatet blir en smart vertikal förvaring på duschens insida som med enkelhet slukar familjens alla schampo- och duschflaskor utan att ta extra onödig plats i själva duschytan. Pile kommer med fem steglöst justerbara hyllplan. Komplettera med fler vid behov. Skruvas i vägg alternativt limmas upp med Safe-Fix.
Förvaring som smälter samman med duschlösningarna i Linc både vad gäller design och funktion. Resultatet blir en smart vertikal förvaring på duschens insida som med enkelhet slukar familjens alla schampo- och duschflaskor utan att ta extra onödig plats i själva duschytan. Pile kommer med fem steglöst justerbara hyllplan. Komplettera med fler vid behov. Skruvas i vägg alternativt limmas upp med Safe-Fix.
| RSK-nummer | 8239738 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 80001678 |
| GTIN | 7392102950387 |
| Produkt | Duschförvaring |
| Produktnamn | Pile |
| Dimension | - |
| Storlek | 100x2000x100mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | förvaring |
| Utförande | 5 hyllplan |
|---|---|
| Färg | natur |
| Ytbehandling | anodiserad |
| Material | aluminium |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 80001678 |
|---|
| GTIN | 7392102950387 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Färg | Beige |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Fristående | Nej |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Ja |
| Höjd | 2000 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 100 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 125 | ||
| Bredd (mm) | 125 | ||
| Höjd (mm) | 2050 | ||
| Vikt (kg) | 4,3 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8239738 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 80001678 |
| GTIN | 7392102950387 |
| Produkt | Duschförvaring |
| Produktnamn | Pile |
| Dimension | - |
| Storlek | 100x2000x100mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | förvaring |
| Utförande | 5 hyllplan |
|---|---|
| Färg | natur |
| Ytbehandling | anodiserad |
| Material | aluminium |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 80001678 |
|---|
| GTIN | 7392102950387 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Färg | Beige |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Fristående | Nej |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Ja |
| Höjd | 2000 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 100 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 125 | ||
| Bredd (mm) | 125 | ||
| Höjd (mm) | 2050 | ||
| Vikt (kg) | 4,3 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |