RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2025-05-16
RSK-nr enhet: ST
Köksblandare med en elegant hög, böjd design och en strålsamlare som ger ett mjukt flöde, samtidigt som den hjälper dig att spara vatten. Matcha med knoppar, handtag och andra detaljer.
Köksblandare med en elegant hög, böjd design och en strålsamlare som ger ett mjukt flöde, samtidigt som den hjälper dig att spara vatten. Matcha med knoppar, handtag och andra detaljer.
| RSK-nummer | 8312370 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 70600904 |
| GTIN | - |
| Produkt | Köksblandare |
| Produktnamn | SALLSJÖN |
| Dimension | R10 |
| Storlek | 491mm |
| Tryck/Flöde/Temp | 1-5 bar, 3,8l/min, max. 80°C |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | ettgrepp |
| Utförande | ettgrepp |
|---|---|
| Färg | rostfritt stål |
| Ytbehandling | - |
| Material | zink/flermaterial |
| Standard | EN 817, EN 1717 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 23 Blandare |
| Tillverkarens artikelnummer | 70600904 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 584 | ||
| Bredd (mm) | 65 | ||
| Höjd (mm) | 276 | ||
| Vikt (kg) | 1,728 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1207_8312370.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 8312370 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 70600904 |
| GTIN | - |
| Produkt | Köksblandare |
| Produktnamn | SALLSJÖN |
| Dimension | R10 |
| Storlek | 491mm |
| Tryck/Flöde/Temp | 1-5 bar, 3,8l/min, max. 80°C |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | ettgrepp |
| Utförande | ettgrepp |
|---|---|
| Färg | rostfritt stål |
| Ytbehandling | - |
| Material | zink/flermaterial |
| Standard | EN 817, EN 1717 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 23 Blandare |
| Tillverkarens artikelnummer | 70600904 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 584 | ||
| Bredd (mm) | 65 | ||
| Höjd (mm) | 276 | ||
| Vikt (kg) | 1,728 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1207_8312370.pdf |
|---|---|