RSK-nr enhet: FP
Inlagd: 2002-03-11
RSK-nr enhet: FP
Antal i fp: 10
längd:14mm;Detta är en ren demonstrationsartikel. - Artikeln är enbart för demonstrations och teständamål - Vänligen bortse från all information om denna artikel Mvh VVS-Information
längd:14mm;Detta är en ren demonstrationsartikel. - Artikeln är enbart för demonstrations och teständamål - Vänligen bortse från all information om denna artikel Mvh VVS-Information
| RSK-nummer | 8999998 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1234567890 |
| GTIN | 1234567890128 |
| Produkt | Demonstrationsartikel |
| Produktnamn | DemoY |
| Dimension | 22mm x G20 |
| Storlek | 200x150x120mm (LxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | PN10, temp -20°C till +90°C |
| Effekt/Eldata | 3x400V 20kW |
| Funktion | för testning |
| Utförande | utvändig x invändig gänga |
|---|---|
| Färg | röd |
| Ytbehandling | blankförzinkad |
| Material | mässing/POM/flermaterial |
| Standard | SS-EN2333 |
| Övrig info | 1122334455 |
| Tillverkarens produktsida | http://rskdatabasen.se |
| RSK flik | 98 Oklassade RSK-nummer |
| Tillverkarens artikelnummer | 1234567890 |
|---|
| GTIN | 1234567890128 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://rskdatabasen.se |
|---|
| Höjd | 60 mm |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Ampull | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1 | ||
| Bredd (mm) | 1 | ||
| Höjd (mm) | 1 | ||
| Vikt (kg) | 1 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_999_8999998.pdf |
|---|---|
| Manual | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MAN/MAN_999_8999998.pdf |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_999_8999998.pdf |
| Film | https://www.youtube.com/watch?v=zudr-A6jSJo |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/CEDKL/CEDKL_999_8999998.pdf |
| Energimärkningsetikett | https://www.laget.se/HuddingeHockey/Document/Download/1965305/11202854 |
| Nästlad energimärkningsetikett | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/NESTEDEML/NESTEDEML_999_8999998.svg |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_0001089.pdf |
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_999_8999998.pdf |
| RSK-nummer | 8999998 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1234567890 |
| GTIN | 1234567890128 |
| Produkt | Demonstrationsartikel |
| Produktnamn | DemoY |
| Dimension | 22mm x G20 |
| Storlek | 200x150x120mm (LxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | PN10, temp -20°C till +90°C |
| Effekt/Eldata | 3x400V 20kW |
| Funktion | för testning |
| Utförande | utvändig x invändig gänga |
|---|---|
| Färg | röd |
| Ytbehandling | blankförzinkad |
| Material | mässing/POM/flermaterial |
| Standard | SS-EN2333 |
| Övrig info | 1122334455 |
| Tillverkarens produktsida | http://rskdatabasen.se |
| RSK flik | 98 Oklassade RSK-nummer |
| Tillverkarens artikelnummer | 1234567890 |
|---|
| GTIN | 1234567890128 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://rskdatabasen.se |
|---|
| Höjd | 60 mm |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Ampull | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1 | ||
| Bredd (mm) | 1 | ||
| Höjd (mm) | 1 | ||
| Vikt (kg) | 1 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_999_8999998.pdf |
|---|---|
| Manual | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MAN/MAN_999_8999998.pdf |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_999_8999998.pdf |
| Film | https://www.youtube.com/watch?v=zudr-A6jSJo |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/CEDKL/CEDKL_999_8999998.pdf |
| Energimärkningsetikett | https://www.laget.se/HuddingeHockey/Document/Download/1965305/11202854 |
| Nästlad energimärkningsetikett | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/NESTEDEML/NESTEDEML_999_8999998.svg |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_0001089.pdf |
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_999_8999998.pdf |