RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2023-12-08
RSK-nr enhet: ST
-Polypropen
-Polypropen
| RSK-nummer | 2710097 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 230032 |
| GTIN | 6438541000359 |
| Produkt | Installationsvinkelpaket |
| Produktnamn | Merika 230032 |
| Dimension | 32mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | PP |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://meriser.fi/sv/tuote/installationsvinkelpaket-32-mm/ |
| RSK flik | 05 Plaströr - Avlopp |
| Tillverkarens artikelnummer | 230032 |
|---|
| GTIN | 6438541000359 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://meriser.fi/sv/tuote/installationsvinkelpaket-32-mm/ |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Antal fastsättningshål | 4 |
| Fäste till profil | Klämma |
| Bredd stöd | 50 mm |
| Längd 1 | 58,5 mm |
| Längd 2 | 58,5 mm |
| Vinkel | 90 ° |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_962_2710097.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_962_2710097.pdf |
| Film | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/FILM/FILM_962_2710097.mp4 |
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_962_2710097.pdf |
| RSK-nummer | 2710097 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 230032 |
| GTIN | 6438541000359 |
| Produkt | Installationsvinkelpaket |
| Produktnamn | Merika 230032 |
| Dimension | 32mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | PP |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://meriser.fi/sv/tuote/installationsvinkelpaket-32-mm/ |
| RSK flik | 05 Plaströr - Avlopp |
| Tillverkarens artikelnummer | 230032 |
|---|
| GTIN | 6438541000359 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://meriser.fi/sv/tuote/installationsvinkelpaket-32-mm/ |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Antal fastsättningshål | 4 |
| Fäste till profil | Klämma |
| Bredd stöd | 50 mm |
| Längd 1 | 58,5 mm |
| Längd 2 | 58,5 mm |
| Vinkel | 90 ° |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_962_2710097.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_962_2710097.pdf |
| Film | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/FILM/FILM_962_2710097.mp4 |
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_962_2710097.pdf |