Inlagd: 2022-12-23
RSK-nr enhet: ST
Geberit handfatsavlopp Clou, kompaktmodell, med spakmanövrering och ventilkåpa: d=32mm, vit
Geberit handfatsavlopp Clou, kompaktmodell, med spakmanövrering och ventilkåpa: d=32mm, vit
| RSK-nummer | 8074002 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 152.051.01.1 |
| GTIN | 4025410931825 |
| Produkt | Vattenlås |
| Produktnamn | Geberit Clou |
| Dimension | 32 x R32 |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | med överfyllnadsskydd |
| Utförande | för Geberit ONE tv.ställ |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 22 Vattenlås/Konsoler/Fixturer/Installationsystem/Funktionsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 152.051.01.1 |
|---|
| GTIN | 4025410931825 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material vattenlås | PP (polypropen) |
|---|---|
| Färg utloppspropp | Vit |
| Utvändig rördiameter anslutning 1 | 32 mm |
| Utloppskapacitet | 0,6 l/s |
| Längd | 142 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Höjd vattenlås | 50 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4025410931825 | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 285 | ||
| Bredd (mm) | 280 | ||
| Höjd (mm) | 115 | ||
| Vikt (kg) | 0,896 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 10 | ||
| GTIN FP | 4025410579225 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 585 | ||
| Bredd (mm) | 385 | ||
| Höjd (mm) | 420 | ||
| Vikt (kg) | 8,959 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8074002 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 152.051.01.1 |
| GTIN | 4025410931825 |
| Produkt | Vattenlås |
| Produktnamn | Geberit Clou |
| Dimension | 32 x R32 |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | med överfyllnadsskydd |
| Utförande | för Geberit ONE tv.ställ |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 22 Vattenlås/Konsoler/Fixturer/Installationsystem/Funktionsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 152.051.01.1 |
|---|
| GTIN | 4025410931825 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material vattenlås | PP (polypropen) |
|---|---|
| Färg utloppspropp | Vit |
| Utvändig rördiameter anslutning 1 | 32 mm |
| Utloppskapacitet | 0,6 l/s |
| Längd | 142 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Höjd vattenlås | 50 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4025410931825 | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 285 | ||
| Bredd (mm) | 280 | ||
| Höjd (mm) | 115 | ||
| Vikt (kg) | 0,896 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 10 | ||
| GTIN FP | 4025410579225 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 585 | ||
| Bredd (mm) | 385 | ||
| Höjd (mm) | 420 | ||
| Vikt (kg) | 8,959 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |