Inlagd: 2024-11-07
RSK-nr enhet: ST
Väggmonterad vattenlåssköld för tvättställ WT600C, rostfritt stål, satin yta, godstjocklek 1 mm, öppen botten, levereras med skruvar och plugg samt monteringsfäste.
Väggmonterad vattenlåssköld för tvättställ WT600C, rostfritt stål, satin yta, godstjocklek 1 mm, öppen botten, levereras med skruvar och plugg samt monteringsfäste.
| RSK-nummer | 8075010 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000056723 |
| GTIN | 7612210016578 |
| Produkt | Vattenlåssköld |
| Produktnamn | ANMX210 |
| Dimension | - |
| Storlek | 470x410x240mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000056723 |
|---|
| GTIN | 7612210016578 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Materialkvalitet | Rostfritt stål 304 (1.4301) |
| Färg | Rostfritt stål |
| Glansvärde | Matt |
| Monteringsmetod | Vägg |
| Typ av fastsättning | Konsol och bult |
| Djup | 240 mm |
| Bredd/Diameter | 470 mm |
| Höjd | 410 mm |
| Med jordningsanordning | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612210050589 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 240 | ||
| Bredd (mm) | 410 | ||
| Höjd (mm) | 470 | ||
| Vikt (kg) | 3,5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1237_8075010.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 8075010 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000056723 |
| GTIN | 7612210016578 |
| Produkt | Vattenlåssköld |
| Produktnamn | ANMX210 |
| Dimension | - |
| Storlek | 470x410x240mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000056723 |
|---|
| GTIN | 7612210016578 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Materialkvalitet | Rostfritt stål 304 (1.4301) |
| Färg | Rostfritt stål |
| Glansvärde | Matt |
| Monteringsmetod | Vägg |
| Typ av fastsättning | Konsol och bult |
| Djup | 240 mm |
| Bredd/Diameter | 470 mm |
| Höjd | 410 mm |
| Med jordningsanordning | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612210050589 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 240 | ||
| Bredd (mm) | 410 | ||
| Höjd (mm) | 470 | ||
| Vikt (kg) | 3,5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1237_8075010.pdf |
|---|---|