Avaktiverad 2022-03-03
Ersättningsartikel saknas
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2017-08-11
RSK-nr enhet: ST
WASTE VALVEKIT 2K, R1 ½", 114mm
WASTE VALVEKIT 2K, R1 ½", 114mm
| RSK-nummer | 8595527 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 3106014 |
| GTIN | 6415859748258 |
| Produkt | Bottenventilset |
| Produktnamn | - |
| Dimension | 114mm |
| Storlek | 114x30/12 |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för diskbänk |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | EN 274-1:2002 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 24 Sanitetsarmatur/-utrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 3106014 |
|---|
| GTIN | 6415859748258 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material nedre del | Plast |
|---|---|
| Material övre del | Mässing |
| Färg övre del | Krom |
| Med lyftfunktion | Nej |
| Tryckpluggventil (Pop-Up/Push-Down) | Ja |
| Med bräddavlopp | Nej |
| Med avloppsböj | Nej |
| Med korgsil | Ja |
| Helt stängande | Ja |
| Utvändig rördiameter utlopp | 22 mm |
| Lämplig för tvättställ | Ja |
| Lämplig för diskbänk | Ja |
| Lämplig för badkar | Nej |
| Lämplig för duschkar | Nej |
| Lämplig för bidé | Nej |
| Med kedja | Nej |
| Med rep/lina | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | Förseglad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 175 | ||
| Bredd (mm) | 6 | ||
| Höjd (mm) | 230 | ||
| Vikt (kg) | 0,02 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 50 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Förseglad | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 400 | ||
| Bredd (mm) | 345 | ||
| Höjd (mm) | 400 | ||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8595527 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 3106014 |
| GTIN | 6415859748258 |
| Produkt | Bottenventilset |
| Produktnamn | - |
| Dimension | 114mm |
| Storlek | 114x30/12 |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för diskbänk |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | EN 274-1:2002 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 24 Sanitetsarmatur/-utrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 3106014 |
|---|
| GTIN | 6415859748258 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material nedre del | Plast |
|---|---|
| Material övre del | Mässing |
| Färg övre del | Krom |
| Med lyftfunktion | Nej |
| Tryckpluggventil (Pop-Up/Push-Down) | Ja |
| Med bräddavlopp | Nej |
| Med avloppsböj | Nej |
| Med korgsil | Ja |
| Helt stängande | Ja |
| Utvändig rördiameter utlopp | 22 mm |
| Lämplig för tvättställ | Ja |
| Lämplig för diskbänk | Ja |
| Lämplig för badkar | Nej |
| Lämplig för duschkar | Nej |
| Lämplig för bidé | Nej |
| Med kedja | Nej |
| Med rep/lina | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | Förseglad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 175 | ||
| Bredd (mm) | 6 | ||
| Höjd (mm) | 230 | ||
| Vikt (kg) | 0,02 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 50 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Förseglad | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 400 | ||
| Bredd (mm) | 345 | ||
| Höjd (mm) | 400 | ||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |