Tillverkarens artikelnummerBA400HC-R06
GTIN5708563003142
ProduktDisklåda
ProduktnamnBA400HC-R06
Dimension-
Storlek340x400x100mm
Tryck/Flöde/Temp-
Effekt/Eldata-
Funktionskåpstomme min 500 mm
Utförandemed plugg & kedja
Färgrostfri
Ytbehandling-
Material rostfritt stål
Standard-
Övrig info-
Tillverkarens produktsida -
RSK flik21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning
GTIN 5708563003142
Tillverkarens produktsida -
Produktegenskaper
Tillämpning Kök
Material Rostfritt stål
Materialkvalitet Rostfritt stål 304 (1.4301)
Form Rektangulär
Antal hoar 1
Med räfflad avrinnings-/avställningsyta Ingen
Med slät avrinnings-/avställningsyta Ingen
Med integrerad tvättbräda Nej
Typ av fastsättning Övrigt
Monteringsmetod Utanpåliggande
Armaturhål Ingen
Med bottenventil Ja
Korgsil med propp Ja
Med bottenventil och integrerat bräddavlopp Nej
Med reglering för bottenventil Nej
Antal utloppsställen 1
Med ståndarrör Nej
Med uttag för tvålpump Nej
Smutsavvisande Nej
Anti-bakteriell Nej
Med monteringsdetaljer Ja
Djup 400 mm
Bredd/Diameter 340 mm
Höjd 110 mm
Med jordningsanordning Nej
Med kran/blandare Nej
Palltyp -
Djup (mm) 470
Bredd (mm) 410
Höjd (mm) 210
Vikt (kg) 2,59
RSK-nummer8019073
ProduktDisklåda
ProduktnamnBA400HC-R06
Dimension-
Storlek340x400x100mm
Tryck/Flöde/Temp-
Effekt/Eldata-
Funktionskåpstomme min 500 mm
Utförandemed plugg & kedja
Färgrostfri
Ytbehandling-
Standard-
Övrig info-
Tillämpning Kök
Form Rektangulär
Antal hoar 1
Med integrerad tvättbräda Nej
Typ av fastsättning Övrigt
Monteringsmetod Utanpåliggande
Armaturhål Ingen
Med bottenventil Ja
Korgsil med propp Ja
Antal utloppsställen 1
Med ståndarrör Nej
Med uttag för tvålpump Nej
Smutsavvisande Nej
Anti-bakteriell Nej
Med monteringsdetaljer Ja
Djup 400 mm
Bredd/Diameter 340 mm
Höjd 110 mm