Inlagd: 2024-11-07
RSK-nr enhet: ST
Underrede för att montera på KWC kommersiell bänk, rostfritt stål, satin yta, godstjocklek 1 mm, med 300 mm täckplåt, med 40 x 40 mm fötter och som kan höjdjusteras 25 mm, korsat stag på baksidan för ökad stabilitet, inkl. monteringsdetaljer. För MAXS bänk (600 mm djup, 1200 mm lång)
Underrede för att montera på KWC kommersiell bänk, rostfritt stål, satin yta, godstjocklek 1 mm, med 300 mm täckplåt, med 40 x 40 mm fötter och som kan höjdjusteras 25 mm, korsat stag på baksidan för ökad stabilitet, inkl. monteringsdetaljer. För MAXS bänk (600 mm djup, 1200 mm lång)
| RSK-nummer | 8090472 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000057101 |
| GTIN | 7612210025778 |
| Produkt | Underrede |
| Produktnamn | MAXF120-60 |
| Dimension | - |
| Storlek | 1200x860x560mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för MAXIMA |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000057101 |
|---|
| GTIN | 7612210025778 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Tillämpning | Kök |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
| Materialkvalitet | Rostfritt stål 304 (1.4301) |
| Ytbehandling | Borstad |
| Typ av fastsättning | Övrigt |
| Monteringsmetod | Golvstående |
| Djup | 560 mm |
| Bredd/Diameter | 1200 mm |
| Höjd | 860 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612210017247 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 560 | ||
| Bredd (mm) | 860 | ||
| Höjd (mm) | 1200 | ||
| Vikt (kg) | 35 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1237_8090472.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 8090472 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000057101 |
| GTIN | 7612210025778 |
| Produkt | Underrede |
| Produktnamn | MAXF120-60 |
| Dimension | - |
| Storlek | 1200x860x560mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för MAXIMA |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000057101 |
|---|
| GTIN | 7612210025778 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Tillämpning | Kök |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
| Materialkvalitet | Rostfritt stål 304 (1.4301) |
| Ytbehandling | Borstad |
| Typ av fastsättning | Övrigt |
| Monteringsmetod | Golvstående |
| Djup | 560 mm |
| Bredd/Diameter | 1200 mm |
| Höjd | 860 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612210017247 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 560 | ||
| Bredd (mm) | 860 | ||
| Höjd (mm) | 1200 | ||
| Vikt (kg) | 35 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1237_8090472.pdf |
|---|---|