RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2021-10-14
RSK-nr enhet: ST
Vändbar diskbänk med stor och liten låda och avrinningsplan för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp, två kranhål, kranhålsbricka och vattenlås. Unik design på avrinningsytan, med funktionella detaljer som ger särprägel. Yttermått: 1000 mm x 500 mm Ursågningsmått: 980 x 480 mm Stora lådan: 340 mm x 400 mm x 160 mm Lilla lådan: 170 mm x 320 mm x 95 mm
Vändbar diskbänk med stor och liten låda och avrinningsplan för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp, två kranhål, kranhålsbricka och vattenlås. Unik design på avrinningsytan, med funktionella detaljer som ger särprägel. Yttermått: 1000 mm x 500 mm Ursågningsmått: 980 x 480 mm Stora lådan: 340 mm x 400 mm x 160 mm Lilla lådan: 170 mm x 320 mm x 95 mm
| RSK-nummer | 8015643 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | UNE150D |
| GTIN | 7393069024425 |
| Produkt | Diskbänk |
| Produktnamn | UNE150D |
| Dimension | - |
| Storlek | 1000x500mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för nedfällning |
| Utförande | dubbla KH |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | UNE150D |
|---|
| GTIN | 7393069024425 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Tillämpning | Kök |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
| Materialkvalitet | Rostfritt stål 304 (1.4301) |
| Form | Rektangulär |
| Antal hoar | 1,5 |
| Med räfflad avrinnings-/avställningsyta | Ingen |
| Med slät avrinnings-/avställningsyta | Ingen |
| Med integrerad tvättbräda | Nej |
| Typ av fastsättning | Övrigt |
| Monteringsmetod | Utanpåliggande |
| Armaturhål | Vänster och höger |
| Med bottenventil | Ja |
| Korgsil med propp | Ja |
| Med bottenventil och integrerat bräddavlopp | Nej |
| Med reglering för bottenventil | Nej |
| Antal utloppsställen | 2 |
| Med ståndarrör | Nej |
| Med uttag för tvålpump | Nej |
| Smutsavvisande | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Djup | 500 mm |
| Bredd/Diameter | 1000 mm |
| Med jordningsanordning | Nej |
| Med kran/blandare | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1020 | ||
| Bredd (mm) | 520 | ||
| Höjd (mm) | 160 | ||
| Vikt (kg) | 8 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8015643 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | UNE150D |
| GTIN | 7393069024425 |
| Produkt | Diskbänk |
| Produktnamn | UNE150D |
| Dimension | - |
| Storlek | 1000x500mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för nedfällning |
| Utförande | dubbla KH |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | UNE150D |
|---|
| GTIN | 7393069024425 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Tillämpning | Kök |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
| Materialkvalitet | Rostfritt stål 304 (1.4301) |
| Form | Rektangulär |
| Antal hoar | 1,5 |
| Med räfflad avrinnings-/avställningsyta | Ingen |
| Med slät avrinnings-/avställningsyta | Ingen |
| Med integrerad tvättbräda | Nej |
| Typ av fastsättning | Övrigt |
| Monteringsmetod | Utanpåliggande |
| Armaturhål | Vänster och höger |
| Med bottenventil | Ja |
| Korgsil med propp | Ja |
| Med bottenventil och integrerat bräddavlopp | Nej |
| Med reglering för bottenventil | Nej |
| Antal utloppsställen | 2 |
| Med ståndarrör | Nej |
| Med uttag för tvålpump | Nej |
| Smutsavvisande | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Djup | 500 mm |
| Bredd/Diameter | 1000 mm |
| Med jordningsanordning | Nej |
| Med kran/blandare | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1020 | ||
| Bredd (mm) | 520 | ||
| Höjd (mm) | 160 | ||
| Vikt (kg) | 8 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |