Avaktiverad 2026-03-04
Ersättningsartikel saknas
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2018-04-05
RSK-nr enhet: ST
Avrinningsbricka / insats till diskbänksskåp. Till Culina minikök 1200.
Avrinningsbricka / insats till diskbänksskåp. Till Culina minikök 1200.
| RSK-nummer | 8080874 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | INSATS-B60 |
| GTIN | 7392832465816 |
| Produkt | Golvskydd |
| Produktnamn | INSATS-B60 |
| Dimension | - |
| Storlek | 440-590x600mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | transparant/flerfärg |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | INSATS-B60 |
|---|
| GTIN | 7392832465816 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Plast |
|---|---|
| Materialkvalitet | Övrigt |
| Lämplig för placering på golv | Ja |
| Lämplig för placering i skåp | Nej |
| Lämplig för placering på bänk | Nej |
| Lämplig för diskmaskin | Ja |
| Lämplig för diskbänksskåp | Ja |
| Lämplig för tvättmaskin | Nej |
| Lämplig för kyl och/eller frys | Ja |
| Lämplig för vattenautomat | Nej |
| Lämplig för kaffemaskin | Nej |
| Lämplig för vinkyl | Nej |
| Bredd | 600 - 600 mm |
| Alla sidor uppvikta | Nej |
| Med utlopp för läckageindikering | Ja |
| Förberedd för utlopp för läckageindikering | Ja |
| Med fixerande tejp | Ja |
| Kopplingsbar | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8080874 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | INSATS-B60 |
| GTIN | 7392832465816 |
| Produkt | Golvskydd |
| Produktnamn | INSATS-B60 |
| Dimension | - |
| Storlek | 440-590x600mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | transparant/flerfärg |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | INSATS-B60 |
|---|
| GTIN | 7392832465816 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Plast |
|---|---|
| Materialkvalitet | Övrigt |
| Lämplig för placering på golv | Ja |
| Lämplig för placering i skåp | Nej |
| Lämplig för placering på bänk | Nej |
| Lämplig för diskmaskin | Ja |
| Lämplig för diskbänksskåp | Ja |
| Lämplig för tvättmaskin | Nej |
| Lämplig för kyl och/eller frys | Ja |
| Lämplig för vattenautomat | Nej |
| Lämplig för kaffemaskin | Nej |
| Lämplig för vinkyl | Nej |
| Bredd | 600 - 600 mm |
| Alla sidor uppvikta | Nej |
| Med utlopp för läckageindikering | Ja |
| Förberedd för utlopp för läckageindikering | Ja |
| Med fixerande tejp | Ja |
| Kopplingsbar | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |