Tillverkarens artikelnummerCKF1000L
GTIN7393069024715
ProduktMinikök
ProduktnamnCKF1000L
Dimension1000 x 610
Storlek1000mm
Tryck/Flöde/Temp-
Effekt/Eldata-
Funktionglaskermikhäll, ho vänster
Utförandemed timer
Färgrostfri
Ytbehandling-
Material rostfritt
Standard-
Övrig info-
Tillverkarens produktsida -
RSK flik21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning
GTIN 7393069024715
Tillverkarens produktsida -
Produktegenskaper
Antal kokplattor 2
Effekt kokplatta 1 700 W
Effekt kokplatta 2 1700 W
Nettokapacitet frysfack 14 l
Nyttokapacitet för kylfack 88 l
Energieffektivitetsklass kylskåp (2019/2016/EU) A
Genomsnittlig årlig energianvändning 136 kWh
Antal stjärnor 4
Bulleremission 41 dB(A) re 1 pW
Nedsänkningsplats Vänster
Bredd 1000 mm
Höjd 900 mm
Djup 610 mm
Mikrovåg Nej
Bakugn Nej
Palltyp -
Djup (mm) 1010
Bredd (mm) 630
Höjd (mm) 190
Vikt (kg) 12
RSK-nummer8021002
ProduktMinikök
ProduktnamnCKF1000L
Dimension1000 x 610
Storlek1000mm
Tryck/Flöde/Temp-
Effekt/Eldata-
Utförandemed timer
Färgrostfri
Ytbehandling-
Material rostfritt
Standard-
Övrig info-
Antal kokplattor 2
Effekt kokplatta 1 700 W
Effekt kokplatta 2 1700 W
Nettokapacitet frysfack 14 l
Antal stjärnor 4
Nedsänkningsplats Vänster
Bredd 1000 mm
Höjd 900 mm
Djup 610 mm