RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2021-02-10
RSK-nr enhet: ST
Culina spisbänksplan 100 cm i skandinavisk design och stor disklåda i stramt formspråk. Praktisk våtzon med plats för skärbräda. Disklåda på vänster sida, glaskeramikhäll till höger. Yttermått: 1000 x 610 x 30 mm Låda: 340 x 380 x 160 mm
Culina spisbänksplan 100 cm i skandinavisk design och stor disklåda i stramt formspråk. Praktisk våtzon med plats för skärbräda. Disklåda på vänster sida, glaskeramikhäll till höger. Yttermått: 1000 x 610 x 30 mm Låda: 340 x 380 x 160 mm
| RSK-nummer | 8021002 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | CKF1000L |
| GTIN | 7393069024715 |
| Produkt | Minikök |
| Produktnamn | CKF1000L |
| Dimension | 1000 x 610 |
| Storlek | 1000mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | glaskermikhäll, ho vänster |
| Utförande | med timer |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | CKF1000L |
|---|
| GTIN | 7393069024715 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Antal kokplattor | 2 |
|---|---|
| Effekt kokplatta 1 | 700 W |
| Effekt kokplatta 2 | 1700 W |
| Nettokapacitet frysfack | 14 l |
| Nyttokapacitet för kylfack | 88 l |
| Energieffektivitetsklass kylskåp (2019/2016/EU) | A |
| Genomsnittlig årlig energianvändning | 136 kWh |
| Antal stjärnor | 4 |
| Bulleremission | 41 dB(A) re 1 pW |
| Nedsänkningsplats | Vänster |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 610 mm |
| Mikrovåg | Nej |
| Bakugn | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1010 | ||
| Bredd (mm) | 630 | ||
| Höjd (mm) | 190 | ||
| Vikt (kg) | 12 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8021002 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | CKF1000L |
| GTIN | 7393069024715 |
| Produkt | Minikök |
| Produktnamn | CKF1000L |
| Dimension | 1000 x 610 |
| Storlek | 1000mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | glaskermikhäll, ho vänster |
| Utförande | med timer |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | CKF1000L |
|---|
| GTIN | 7393069024715 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Antal kokplattor | 2 |
|---|---|
| Effekt kokplatta 1 | 700 W |
| Effekt kokplatta 2 | 1700 W |
| Nettokapacitet frysfack | 14 l |
| Nyttokapacitet för kylfack | 88 l |
| Energieffektivitetsklass kylskåp (2019/2016/EU) | A |
| Genomsnittlig årlig energianvändning | 136 kWh |
| Antal stjärnor | 4 |
| Bulleremission | 41 dB(A) re 1 pW |
| Nedsänkningsplats | Vänster |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 610 mm |
| Mikrovåg | Nej |
| Bakugn | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1010 | ||
| Bredd (mm) | 630 | ||
| Höjd (mm) | 190 | ||
| Vikt (kg) | 12 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |