Avaktiverad 2023-01-01
Ersättningsartikel saknas
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2018-11-29
RSK-nr enhet: ST
Minikök Culina trä – marknadens modernaste minikök med flexibel och maximerad arbetsyta. Med stilrena, raka linjer, inbyggda vitvaror och luckor i vitlackad mdf passar Culina trä in i miljöer med högre krav på design. Praktisk våtzon med plats för skärbräda. Luckor i vitlackad mdf, skåp i melaminbelagd spånskiva. Levereras med inbyggt kylskåp och mikrovågsugn, diskbänk och induktionshäll, samt extra förvaringslåda under mikrovågsugnen. Disklåda på höger sida, häll till vänster. H 900 x B 1200 x D 610 mm
Minikök Culina trä – marknadens modernaste minikök med flexibel och maximerad arbetsyta. Med stilrena, raka linjer, inbyggda vitvaror och luckor i vitlackad mdf passar Culina trä in i miljöer med högre krav på design. Praktisk våtzon med plats för skärbräda. Luckor i vitlackad mdf, skåp i melaminbelagd spånskiva. Levereras med inbyggt kylskåp och mikrovågsugn, diskbänk och induktionshäll, samt extra förvaringslåda under mikrovågsugnen. Disklåda på höger sida, häll till vänster. H 900 x B 1200 x D 610 mm
| RSK-nummer | 8020998 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | CKWCUL1200R-MW-IH |
| GTIN | 7393069021141 |
| Produkt | Minikök |
| Produktnamn | CKWCUL1200R-MW-IH |
| Dimension | - |
| Storlek | 1200x610x900mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | kylskåp/diskbänk/spis |
| Utförande | träskåp/häll/kyl höger |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | trä/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | induktionshäll |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | CKWCUL1200R-MW-IH |
|---|
| GTIN | 7393069021141 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Antal kokplattor | 2 |
|---|---|
| Nettokapacitet frysfack | 18 l |
| Nyttokapacitet för kylfack | 125 l |
| Energieffektivitetsklass kylskåp (2019/2016/EU) | A |
| Genomsnittlig årlig energianvändning | 136 kWh |
| Antal stjärnor | 4 |
| Bulleremission | 39 dB(A) re 1 pW |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 910 mm |
| Djup | 610 mm |
| Mikrovåg | Ja |
| Bakugn | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1260 | ||
| Bredd (mm) | 750 | ||
| Höjd (mm) | 1080 | ||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8020998 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | CKWCUL1200R-MW-IH |
| GTIN | 7393069021141 |
| Produkt | Minikök |
| Produktnamn | CKWCUL1200R-MW-IH |
| Dimension | - |
| Storlek | 1200x610x900mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | kylskåp/diskbänk/spis |
| Utförande | träskåp/häll/kyl höger |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | trä/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | induktionshäll |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | CKWCUL1200R-MW-IH |
|---|
| GTIN | 7393069021141 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Antal kokplattor | 2 |
|---|---|
| Nettokapacitet frysfack | 18 l |
| Nyttokapacitet för kylfack | 125 l |
| Energieffektivitetsklass kylskåp (2019/2016/EU) | A |
| Genomsnittlig årlig energianvändning | 136 kWh |
| Antal stjärnor | 4 |
| Bulleremission | 39 dB(A) re 1 pW |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 910 mm |
| Djup | 610 mm |
| Mikrovåg | Ja |
| Bakugn | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1260 | ||
| Bredd (mm) | 750 | ||
| Höjd (mm) | 1080 | ||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |