Avaktiverad 2026-03-04
Ersättningsartikel saknas
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2021-02-24
RSK-nr enhet: ST
Minikök Trend Premiumline 90 cm med dubbla vitlackerade stålplåtar med skumisolering emellan. Med disklåda till höger och keramikhäll till vänster. Med kylskåp, en låda och ett skåp med "push"-dörr. H890 x B900 x D600 mm.
Minikök Trend Premiumline 90 cm med dubbla vitlackerade stålplåtar med skumisolering emellan. Med disklåda till höger och keramikhäll till vänster. Med kylskåp, en låda och ett skåp med "push"-dörr. H890 x B900 x D600 mm.
| RSK-nummer | 8021005 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | MP-90-3100 |
| GTIN | 4036089078834 |
| Produkt | Minikök |
| Produktnamn | MP-90-3100 |
| Dimension | - |
| Storlek | 900x600x900mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | låda vänster, häll |
| Utförande | låda höger |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | MP-90-3100 |
|---|
| GTIN | 4036089078834 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Antal kokplattor | 2 |
|---|---|
| Nettokapacitet frysfack | 14 l |
| Nyttokapacitet för kylfack | 102 l |
| Energieffektivitetsklass kylskåp (2019/2016/EU) | A |
| Genomsnittlig årlig energianvändning | 136 kWh |
| Antal stjärnor | 4 |
| Bulleremission | 41 dB(A) re 1 pW |
| Nedsänkningsplats | Höger |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 890 mm |
| Djup | 600 mm |
| Mikrovåg | Nej |
| Bakugn | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_141_8021005.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 8021005 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | MP-90-3100 |
| GTIN | 4036089078834 |
| Produkt | Minikök |
| Produktnamn | MP-90-3100 |
| Dimension | - |
| Storlek | 900x600x900mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | låda vänster, häll |
| Utförande | låda höger |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | MP-90-3100 |
|---|
| GTIN | 4036089078834 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Antal kokplattor | 2 |
|---|---|
| Nettokapacitet frysfack | 14 l |
| Nyttokapacitet för kylfack | 102 l |
| Energieffektivitetsklass kylskåp (2019/2016/EU) | A |
| Genomsnittlig årlig energianvändning | 136 kWh |
| Antal stjärnor | 4 |
| Bulleremission | 41 dB(A) re 1 pW |
| Nedsänkningsplats | Höger |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 890 mm |
| Djup | 600 mm |
| Mikrovåg | Nej |
| Bakugn | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_141_8021005.pdf |
|---|---|