Avaktiverad 2025-04-22
Ersättningsartikel saknas
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2018-04-17
RSK-nr enhet: ST
Minikök Trend Premiumline 120 cm med dubbla vitlackerade stålplåtar med skumisolering emellan. Med disklåda till vänster och kokplattor till höger. Med kylskåp, mikrovågsugn, två lådor samt utdragsskåp i mitten. H890 x B1200 x D600 mm.
Minikök Trend Premiumline 120 cm med dubbla vitlackerade stålplåtar med skumisolering emellan. Med disklåda till vänster och kokplattor till höger. Med kylskåp, mikrovågsugn, två lådor samt utdragsskåp i mitten. H890 x B1200 x D600 mm.
| RSK-nummer | 8020958 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | MPM-120A-2100 |
| GTIN | 4036089012777 |
| Produkt | Minikök |
| Produktnamn | MPM-120A-2100 |
| Dimension | - |
| Storlek | 1200x600x900mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | kokplattor, lådor, mikro |
| Utförande | låda vänster |
|---|---|
| Färg | rostfri/vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | MPM-120A-2100 |
|---|
| GTIN | 4036089012777 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Antal kokplattor | 2 |
|---|---|
| Nettokapacitet frysfack | 14 l |
| Nyttokapacitet för kylfack | 102 l |
| Energieffektivitetsklass kylskåp (2019/2016/EU) | A |
| Genomsnittlig årlig energianvändning | 136 kWh |
| Antal stjärnor | 4 |
| Bulleremission | 41 dB(A) re 1 pW |
| Nedsänkningsplats | Vänster |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 890 mm |
| Djup | 600 mm |
| Mikrovåg | Ja |
| Bakugn | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1310 | ||
| Bredd (mm) | 750 | ||
| Höjd (mm) | 1550 | ||
| Vikt (kg) | 100 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8020958 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | MPM-120A-2100 |
| GTIN | 4036089012777 |
| Produkt | Minikök |
| Produktnamn | MPM-120A-2100 |
| Dimension | - |
| Storlek | 1200x600x900mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | kokplattor, lådor, mikro |
| Utförande | låda vänster |
|---|---|
| Färg | rostfri/vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | MPM-120A-2100 |
|---|
| GTIN | 4036089012777 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Antal kokplattor | 2 |
|---|---|
| Nettokapacitet frysfack | 14 l |
| Nyttokapacitet för kylfack | 102 l |
| Energieffektivitetsklass kylskåp (2019/2016/EU) | A |
| Genomsnittlig årlig energianvändning | 136 kWh |
| Antal stjärnor | 4 |
| Bulleremission | 41 dB(A) re 1 pW |
| Nedsänkningsplats | Vänster |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 890 mm |
| Djup | 600 mm |
| Mikrovåg | Ja |
| Bakugn | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1310 | ||
| Bredd (mm) | 750 | ||
| Höjd (mm) | 1550 | ||
| Vikt (kg) | 100 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |