RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2015-02-14
RSK-nr enhet: ST
Diskmedelspump i förkromad mässing för diskbänkarna i granit. Håltagning: 35 mm i diameter
Diskmedelspump i förkromad mässing för diskbänkarna i granit. Håltagning: 35 mm i diameter
| RSK-nummer | 8019550 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | SOAP-AMUR35 |
| GTIN | 4014949166648 |
| Produkt | Diskmedelspump |
| Produktnamn | SOAP-AMUR35 |
| Dimension | - |
| Storlek | håltagning 35mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | till Granite |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | mässing |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | SOAP-AMUR35 |
|---|
| GTIN | 4014949166648 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Grundform | Övrigt |
|---|---|
| Flaskmaterial | Plast |
| Material pump (reglerelement) | Mässing |
| Ytskydd styrenhet | Förkromad |
| Material hållare/hölje | Mässing |
| Profil | Ingen |
| Ytskydd | Förkromad |
| Ytbehandling | Övrigt |
| Glansvärde | Matt |
| Utförandeform | Enkel |
| Utförande täckbricka/-rosett | Övrigt |
| Lyftare | Nej |
| Färg hållare | Krom |
| Accentfärg | Övrigt |
| Beröringsfri | Nej |
| Transparent | Nej |
| Med utbytbart skyddshuv/fäste | Nej |
| Yt-/Tvättställsmontering | Ja |
| Batteriströmförsörjning | Nej |
| Volym behållare/tank | 48 cm³ |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Nej |
| Självhäftande montering | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med stöldskydd | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Diameter | 35 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 150 | ||
| Bredd (mm) | 70 | ||
| Höjd (mm) | 170 | ||
| Vikt (kg) | 1 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8019550 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | SOAP-AMUR35 |
| GTIN | 4014949166648 |
| Produkt | Diskmedelspump |
| Produktnamn | SOAP-AMUR35 |
| Dimension | - |
| Storlek | håltagning 35mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | till Granite |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | mässing |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | SOAP-AMUR35 |
|---|
| GTIN | 4014949166648 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Grundform | Övrigt |
|---|---|
| Flaskmaterial | Plast |
| Material pump (reglerelement) | Mässing |
| Ytskydd styrenhet | Förkromad |
| Material hållare/hölje | Mässing |
| Profil | Ingen |
| Ytskydd | Förkromad |
| Ytbehandling | Övrigt |
| Glansvärde | Matt |
| Utförandeform | Enkel |
| Utförande täckbricka/-rosett | Övrigt |
| Lyftare | Nej |
| Färg hållare | Krom |
| Accentfärg | Övrigt |
| Beröringsfri | Nej |
| Transparent | Nej |
| Med utbytbart skyddshuv/fäste | Nej |
| Yt-/Tvättställsmontering | Ja |
| Batteriströmförsörjning | Nej |
| Volym behållare/tank | 48 cm³ |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Nej |
| Självhäftande montering | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med stöldskydd | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Diameter | 35 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 150 | ||
| Bredd (mm) | 70 | ||
| Höjd (mm) | 170 | ||
| Vikt (kg) | 1 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |