RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2015-12-11
RSK-nr enhet: ST
TANK 40 har två stora avfallsbehållare, med en volym på 16 liter vardera, och en praktisk hylla.
TANK 40 har två stora avfallsbehållare, med en volym på 16 liter vardera, och en praktisk hylla.
| RSK-nummer | 8080767 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | TANK40 |
| GTIN | 8053264670047 |
| Produkt | Avfallshantering |
| Produktnamn | TANK40 |
| Dimension | - |
| Storlek | 486-985x339x428mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | utdragbara lådor |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | grå/flerfärgad |
| Ytbehandling | målad |
| Material | rostfritt stål/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | TANK40 |
|---|
| GTIN | 8053264670047 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Avfallssorteringssystem |
|---|---|
| Antal tunnor/behållare | 2 |
| Inbyggnad under diskbänk | Ja |
| Inbyggd hörngarderob | Nej |
| Dörrinstallation | Ja |
| Utdragbar | Ja |
| Med lock | Ja |
| Färg | Grå |
| Total volym | 32 l |
| Bredd | 339 mm |
| Höjd | 428 mm |
| Djup | 486 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 500 | ||
| Bredd (mm) | 350 | ||
| Höjd (mm) | 450 | ||
| Vikt (kg) | 6 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_141_8080767.pdf |
|---|---|
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_141_8080767.pdf |
| RSK-nummer | 8080767 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | TANK40 |
| GTIN | 8053264670047 |
| Produkt | Avfallshantering |
| Produktnamn | TANK40 |
| Dimension | - |
| Storlek | 486-985x339x428mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | utdragbara lådor |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | grå/flerfärgad |
| Ytbehandling | målad |
| Material | rostfritt stål/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | TANK40 |
|---|
| GTIN | 8053264670047 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Avfallssorteringssystem |
|---|---|
| Antal tunnor/behållare | 2 |
| Inbyggnad under diskbänk | Ja |
| Inbyggd hörngarderob | Nej |
| Dörrinstallation | Ja |
| Utdragbar | Ja |
| Med lock | Ja |
| Färg | Grå |
| Total volym | 32 l |
| Bredd | 339 mm |
| Höjd | 428 mm |
| Djup | 486 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 500 | ||
| Bredd (mm) | 350 | ||
| Höjd (mm) | 450 | ||
| Vikt (kg) | 6 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_141_8080767.pdf |
|---|---|
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_141_8080767.pdf |