RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2021-10-14
RSK-nr enhet: ST
Kylskåp Ecotronic LB102A2+ (vänsterhängt) utbytes Witt
Kylskåp Ecotronic LB102A2+ (vänsterhängt) utbytes Witt
| RSK-nummer | 8021018 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 830062 |
| GTIN | 7393069025453 |
| Produkt | Kylskåp för minikök |
| Produktnamn | 830062 |
| Dimension | - |
| Storlek | 560x500x840 (DxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 10A |
| Funktion | kylskåp |
| Utförande | frysfack |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | vitlackat |
| Material | flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | utbytesskåp till Witt |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 830062 |
|---|
| GTIN | 7393069025453 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Frysfacksposition | Ovan |
|---|---|
| Modell/Utförande | 1 dörr |
| Konstruktionstyp | Inbyggd enhet |
| Konstruktion | Halvintegrerad |
| Grundfärg hus/kapsling/stomme | Vit |
| Dörrgrundfärg | Vit |
| Med dekorativ ram | Ej möjligt |
| Frekvens | 50 Hz |
| Spänningsområde | 220 - 240 V |
| Antal kondensatorer | 1 |
| Bruttokapacitet totalt | 102 l |
| Nettokapacitet total enhet | 88 l |
| Energieffektivitetsklass (2017/1369/EU) | A |
| Nyttokapacitet för kylfack | 88 l |
| Nettokapacitet frysfack | 14 l |
| Antal stjärnor | 4 |
| Bulleremission | 41 dB(A) re 1 pW |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 840 mm |
| Djup | 560 mm |
| Fryskapacitet | 2 kg/24h |
| Klimatklass | N-ST |
| Position gångjärn | Vänster |
| Vändbart dörrgångjärn | Ja |
| Antal lådor/korgar | 1 |
| Antal frysfack med lock | 1 |
| Automatisk ismaskin | Nej |
| Typ av interiörbelysning | Glödlampa |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nej |
| Kompatibel med Google Assistant | Nej |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 520 | ||
| Höjd (mm) | 885 | ||
| Vikt (kg) | 26 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8021018 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 830062 |
| GTIN | 7393069025453 |
| Produkt | Kylskåp för minikök |
| Produktnamn | 830062 |
| Dimension | - |
| Storlek | 560x500x840 (DxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 10A |
| Funktion | kylskåp |
| Utförande | frysfack |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | vitlackat |
| Material | flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | utbytesskåp till Witt |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 830062 |
|---|
| GTIN | 7393069025453 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Frysfacksposition | Ovan |
|---|---|
| Modell/Utförande | 1 dörr |
| Konstruktionstyp | Inbyggd enhet |
| Konstruktion | Halvintegrerad |
| Grundfärg hus/kapsling/stomme | Vit |
| Dörrgrundfärg | Vit |
| Med dekorativ ram | Ej möjligt |
| Frekvens | 50 Hz |
| Spänningsområde | 220 - 240 V |
| Antal kondensatorer | 1 |
| Bruttokapacitet totalt | 102 l |
| Nettokapacitet total enhet | 88 l |
| Energieffektivitetsklass (2017/1369/EU) | A |
| Nyttokapacitet för kylfack | 88 l |
| Nettokapacitet frysfack | 14 l |
| Antal stjärnor | 4 |
| Bulleremission | 41 dB(A) re 1 pW |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 840 mm |
| Djup | 560 mm |
| Fryskapacitet | 2 kg/24h |
| Klimatklass | N-ST |
| Position gångjärn | Vänster |
| Vändbart dörrgångjärn | Ja |
| Antal lådor/korgar | 1 |
| Antal frysfack med lock | 1 |
| Automatisk ismaskin | Nej |
| Typ av interiörbelysning | Glödlampa |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nej |
| Kompatibel med Google Assistant | Nej |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 520 | ||
| Höjd (mm) | 885 | ||
| Vikt (kg) | 26 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |