Avaktiverad 2023-01-01
Ersättningsartikel saknas
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2018-11-29
RSK-nr enhet: ST
40 cm lådhurts till Culina trä med samma design som miniköket som ger förvaringsöjligheter och extra arbetsyta. Den kan placeras antingen till höger eller vänster om miniköket. Levereras med 3 mjukstängande lådor. Yttermått: H 900 x B 400 x D 610 mm
40 cm lådhurts till Culina trä med samma design som miniköket som ger förvaringsöjligheter och extra arbetsyta. Den kan placeras antingen till höger eller vänster om miniköket. Levereras med 3 mjukstängande lådor. Yttermått: H 900 x B 400 x D 610 mm
| RSK-nummer | 8080914 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | CKWCUL-DRAWUNIT |
| GTIN | 7393069023282 |
| Produkt | Låda |
| Produktnamn | CKWCUL-DRAWUNIT |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | tillbehör minikök |
| Utförande | låda culina 40 cm 3 lådor |
|---|---|
| Färg | trä |
| Ytbehandling | - |
| Material | trä/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | CKWCUL-DRAWUNIT |
|---|
| GTIN | 7393069023282 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Tillämpning | Kök |
|---|---|
| Material | Övrigt |
| Materialkvalitet | Övrigt |
| Form | Rektangulär |
| Antal hoar | 0 |
| Med räfflad avrinnings-/avställningsyta | Ingen |
| Med slät avrinnings-/avställningsyta | Ingen |
| Med integrerad tvättbräda | Nej |
| Typ av fastsättning | Ingen |
| Monteringsmetod | Golvstående |
| Armaturhål | Ingen |
| Med bottenventil | Nej |
| Korgsil med propp | Nej |
| Med bottenventil och integrerat bräddavlopp | Nej |
| Med reglering för bottenventil | Nej |
| Antal utloppsställen | 0 |
| Med ståndarrör | Nej |
| Med uttag för tvålpump | Nej |
| Smutsavvisande | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Djup | 610 mm |
| Bredd/Diameter | 400 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Med jordningsanordning | Nej |
| Med kran/blandare | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8080914 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | CKWCUL-DRAWUNIT |
| GTIN | 7393069023282 |
| Produkt | Låda |
| Produktnamn | CKWCUL-DRAWUNIT |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | tillbehör minikök |
| Utförande | låda culina 40 cm 3 lådor |
|---|---|
| Färg | trä |
| Ytbehandling | - |
| Material | trä/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | CKWCUL-DRAWUNIT |
|---|
| GTIN | 7393069023282 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Tillämpning | Kök |
|---|---|
| Material | Övrigt |
| Materialkvalitet | Övrigt |
| Form | Rektangulär |
| Antal hoar | 0 |
| Med räfflad avrinnings-/avställningsyta | Ingen |
| Med slät avrinnings-/avställningsyta | Ingen |
| Med integrerad tvättbräda | Nej |
| Typ av fastsättning | Ingen |
| Monteringsmetod | Golvstående |
| Armaturhål | Ingen |
| Med bottenventil | Nej |
| Korgsil med propp | Nej |
| Med bottenventil och integrerat bräddavlopp | Nej |
| Med reglering för bottenventil | Nej |
| Antal utloppsställen | 0 |
| Med ståndarrör | Nej |
| Med uttag för tvålpump | Nej |
| Smutsavvisande | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Djup | 610 mm |
| Bredd/Diameter | 400 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Med jordningsanordning | Nej |
| Med kran/blandare | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |