RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2016-08-08
RSK-nr enhet: ST
Utslagsback i rostfritt stål typ 304. Inkl- stänkplåt, konsoler, galler och bottenventil. Med bräddavlopp
Utslagsback i rostfritt stål typ 304. Inkl- stänkplåt, konsoler, galler och bottenventil. Med bräddavlopp
| RSK-nummer | 8034108 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | 7340080783367 |
| Produkt | Utslagsback |
| Produktnamn | a-collection II |
| Dimension | R40 |
| Storlek | 450x330x410 |
| Tryck/Flöde/Temp | ! |
| Effekt/Eldata | ! |
| Funktion | vägghängd, med breddavlopp |
| Utförande | stänkskydd/galler/vent rostfr |
|---|---|
| Färg | silver |
| Ytbehandling | ! |
| Material | rostfri |
| Standard | ! |
| Övrig info | ! |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | 7340080783367 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Färg | Rostfritt stål |
| Med upphöjd bakvägg | Ja |
| Antal hoar | 1 |
| Med hinkgaller | Ja |
| Monteringsmetod | Bult/Skruvbult |
| Med bräddavlopp | Ja |
| Smutsavvisande | Ja |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Med bottenventil | Ja |
| Djup | 350 mm |
| Bredd | 440 mm |
| Höjd | 448 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7340080783367 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 510 | ||
| Bredd (mm) | 380 | ||
| Höjd (mm) | 310 | ||
| Vikt (kg) | 4,5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_49_8034108.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_49_8034108.pdf |
| RSK-nummer | 8034108 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | 7340080783367 |
| Produkt | Utslagsback |
| Produktnamn | a-collection II |
| Dimension | R40 |
| Storlek | 450x330x410 |
| Tryck/Flöde/Temp | ! |
| Effekt/Eldata | ! |
| Funktion | vägghängd, med breddavlopp |
| Utförande | stänkskydd/galler/vent rostfr |
|---|---|
| Färg | silver |
| Ytbehandling | ! |
| Material | rostfri |
| Standard | ! |
| Övrig info | ! |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | 7340080783367 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Färg | Rostfritt stål |
| Med upphöjd bakvägg | Ja |
| Antal hoar | 1 |
| Med hinkgaller | Ja |
| Monteringsmetod | Bult/Skruvbult |
| Med bräddavlopp | Ja |
| Smutsavvisande | Ja |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Med bottenventil | Ja |
| Djup | 350 mm |
| Bredd | 440 mm |
| Höjd | 448 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7340080783367 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 510 | ||
| Bredd (mm) | 380 | ||
| Höjd (mm) | 310 | ||
| Vikt (kg) | 4,5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_49_8034108.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_49_8034108.pdf |