RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2004-02-26
RSK-nr enhet: ST
Utslagsback i rostfritt stål. Levereras med konsol, galler, stänkskydd och monterad bottenventil 1 ¼" – 1 ½”. Färdig att montera på vägg och med monteringsmall. Yttermått: 450x330x240 mm.
Utslagsback i rostfritt stål. Levereras med konsol, galler, stänkskydd och monterad bottenventil 1 ¼" – 1 ½”. Färdig att montera på vägg och med monteringsmall. Yttermått: 450x330x240 mm.
| RSK-nummer | 8018094 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | GUB3 |
| GTIN | 7055570013250 |
| Produkt | Utslagsback |
| Produktnamn | GUB3 |
| Dimension | G40 |
| Storlek | 450x330x412mm (LxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för väggmontage |
| Utförande | konsol/galler/stänkskydd |
|---|---|
| Färg | satin |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | AISI 304 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | GUB3 |
|---|
| GTIN | 7055570013250 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Färg | Rostfritt stål |
| Med stoppkant | Nej |
| Med upphöjd bakvägg | Ja |
| Antal hoar | 1 |
| Med hinkgaller | Ja |
| Monteringsmetod | Bult/Skruvbult |
| Med bräddavlopp | Nej |
| Med jordningsanordning | Nej |
| Smutsavvisande | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Utloppspropp diameter | 50 mm |
| Med bottenventil | Ja |
| Djup | 340 mm |
| Bredd | 455 mm |
| Höjd | 266 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 350 | ||
| Bredd (mm) | 500 | ||
| Höjd (mm) | 395 | ||
| Vikt (kg) | 4,2 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8018094 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | GUB3 |
| GTIN | 7055570013250 |
| Produkt | Utslagsback |
| Produktnamn | GUB3 |
| Dimension | G40 |
| Storlek | 450x330x412mm (LxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för väggmontage |
| Utförande | konsol/galler/stänkskydd |
|---|---|
| Färg | satin |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | AISI 304 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | GUB3 |
|---|
| GTIN | 7055570013250 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Färg | Rostfritt stål |
| Med stoppkant | Nej |
| Med upphöjd bakvägg | Ja |
| Antal hoar | 1 |
| Med hinkgaller | Ja |
| Monteringsmetod | Bult/Skruvbult |
| Med bräddavlopp | Nej |
| Med jordningsanordning | Nej |
| Smutsavvisande | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Utloppspropp diameter | 50 mm |
| Med bottenventil | Ja |
| Djup | 340 mm |
| Bredd | 455 mm |
| Höjd | 266 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 350 | ||
| Bredd (mm) | 500 | ||
| Höjd (mm) | 395 | ||
| Vikt (kg) | 4,2 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |