Avaktiverad 2025-04-15
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2019-06-11
RSK-nr enhet: ST
Easy Dryer med timer-funktion styrs med två vred där du ställer in effektläge och torktid. Hög golvmodell med 3 rader uppfällbara och utdragbara hängare. Dessutom 3 dörrhängare. Levereras med ventilationsanslutningar. Torkskåpet har justerbara fötter
Easy Dryer med timer-funktion styrs med två vred där du ställer in effektläge och torktid. Hög golvmodell med 3 rader uppfällbara och utdragbara hängare. Dessutom 3 dörrhängare. Levereras med ventilationsanslutningar. Torkskåpet har justerbara fötter
| RSK-nummer | 8035708 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 61220201 |
| GTIN | 7330095608014 |
| Produkt | Torkskåp |
| Produktnamn | Easy Dryer 1700 |
| Dimension | - |
| Storlek | 595x610x1700mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230/2000W |
| Funktion | höger |
| Utförande | golvmodell |
|---|---|
| Färg | titan |
| Ytbehandling | - |
| Material | stål/flermaterial |
| Standard | IP24 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.nimoverken.com/produkter/torkskap-easy-dryer-1700-titan/ |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 61220201 |
|---|
| GTIN | 7330095608014 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.nimoverken.com/produkter/torkskap-easy-dryer-1700-titan/ |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Manual | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MAN/MAN_20_8035708.pdf |
|---|---|
| Byggvarudeklaration | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/BVD/BVD_20_8035708.pdf |
| RSK-nummer | 8035708 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 61220201 |
| GTIN | 7330095608014 |
| Produkt | Torkskåp |
| Produktnamn | Easy Dryer 1700 |
| Dimension | - |
| Storlek | 595x610x1700mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230/2000W |
| Funktion | höger |
| Utförande | golvmodell |
|---|---|
| Färg | titan |
| Ytbehandling | - |
| Material | stål/flermaterial |
| Standard | IP24 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.nimoverken.com/produkter/torkskap-easy-dryer-1700-titan/ |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 61220201 |
|---|
| GTIN | 7330095608014 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.nimoverken.com/produkter/torkskap-easy-dryer-1700-titan/ |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Manual | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MAN/MAN_20_8035708.pdf |
|---|---|
| Byggvarudeklaration | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/BVD/BVD_20_8035708.pdf |