RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2020-01-21
RSK-nr enhet: ST
Avloppsböj för urinal horisontellt utlopp Ø 50 mm spolvolym 2 - 4 l mitt inlopp och utlopp 80 mm för Bau Ceramic urinaler 39 438 000 and 39 439 000 plast
Avloppsböj för urinal horisontellt utlopp Ø 50 mm spolvolym 2 - 4 l mitt inlopp och utlopp 80 mm för Bau Ceramic urinaler 39 438 000 and 39 439 000 plast
| RSK-nummer | 8057142 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 39732000 |
| GTIN | 4005176595431 |
| Produkt | Vattenlås |
| Produktnamn | Avloppsböj urinal |
| Dimension | - |
| Storlek | horisontellt utlopp Ø50mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för urinaler |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/39732000 |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 39732000 |
|---|
| GTIN | 4005176595431 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/39732000 |
|---|
| Form | I urinal |
|---|---|
| Utvändig rördiameter avloppsrör | 50 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4005176595431 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 210 | ||
| Bredd (mm) | 160 | ||
| Höjd (mm) | 110 | ||
| Vikt (kg) | 0,24 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 165 | ||
| GTIN FP | 24005176595435 | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 940 | ||
| Vikt (kg) | 67,6 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8057142 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 39732000 |
| GTIN | 4005176595431 |
| Produkt | Vattenlås |
| Produktnamn | Avloppsböj urinal |
| Dimension | - |
| Storlek | horisontellt utlopp Ø50mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för urinaler |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/39732000 |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 39732000 |
|---|
| GTIN | 4005176595431 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/39732000 |
|---|
| Form | I urinal |
|---|---|
| Utvändig rördiameter avloppsrör | 50 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4005176595431 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 210 | ||
| Bredd (mm) | 160 | ||
| Höjd (mm) | 110 | ||
| Vikt (kg) | 0,24 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 165 | ||
| GTIN FP | 24005176595435 | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 940 | ||
| Vikt (kg) | 67,6 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |