Inlagd: 2024-11-07
RSK-nr enhet: ST
Urinalplatta, rostfritt stål AISI 316TI, satinerad, materialtjocklek 1 mm, spolvattenbehov 0,15 l/sm, med täckt spolrör. Mittplacerat lutande avfall G1 1/2 B för anslutning till sifon, inklusive väggfästen och monteringsset. Mått 1200 x 515 x 235 mm (B x H x D)
Urinalplatta, rostfritt stål AISI 316TI, satinerad, materialtjocklek 1 mm, spolvattenbehov 0,15 l/sm, med täckt spolrör. Mittplacerat lutande avfall G1 1/2 B för anslutning till sifon, inklusive väggfästen och monteringsset. Mått 1200 x 515 x 235 mm (B x H x D)
| RSK-nummer | 7988128 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2030020113 |
| GTIN | 7612982219733 |
| Produkt | Urinalplatta |
| Produktnamn | CMPX551GE |
| Dimension | - |
| Storlek | 1400x530x280mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2030020113 |
|---|
| GTIN | 7612982219733 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Vägg |
|---|---|
| Material | Övrigt |
| Färg | Rostfritt stål |
| Spolvattenanslutning | Ingen |
| Avloppsanslutning | Golv |
| Vattenfri | Nej |
| Dammodell | Nej |
| Utan spolkant | Nej |
| Integrerad elektronisk styrning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Höjd | 530 mm |
| Bredd | 1400 mm |
| Djup | 280 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612982219740 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 280 | ||
| Bredd (mm) | 530 | ||
| Höjd (mm) | 1400 | ||
| Vikt (kg) | 16 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1237_7988128.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1237_7988128.pdf |
| RSK-nummer | 7988128 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2030020113 |
| GTIN | 7612982219733 |
| Produkt | Urinalplatta |
| Produktnamn | CMPX551GE |
| Dimension | - |
| Storlek | 1400x530x280mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2030020113 |
|---|
| GTIN | 7612982219733 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Vägg |
|---|---|
| Material | Övrigt |
| Färg | Rostfritt stål |
| Spolvattenanslutning | Ingen |
| Avloppsanslutning | Golv |
| Vattenfri | Nej |
| Dammodell | Nej |
| Utan spolkant | Nej |
| Integrerad elektronisk styrning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Höjd | 530 mm |
| Bredd | 1400 mm |
| Djup | 280 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612982219740 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 280 | ||
| Bredd (mm) | 530 | ||
| Höjd (mm) | 1400 | ||
| Vikt (kg) | 16 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1237_7988128.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1237_7988128.pdf |