Inlagd: 2024-10-11
RSK-nr enhet: ST
Geberit Renova L urinal inloppsrör bakifrån, utlopp bakåt eller nedåt
Geberit Renova L urinal inloppsrör bakifrån, utlopp bakåt eller nedåt
| RSK-nummer | 7988035 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 503.130.00.8 |
| GTIN | 4064746028656 |
| Produkt | Urinal |
| Produktnamn | Geberit Renova L urinal |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | inlopp bak, utlopp bakåt/nedåt |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | KeraTect |
| Material | porslin |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 503.130.00.8 |
|---|
| GTIN | 4064746028656 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Vägg |
|---|---|
| Material | Keramik |
| Färg | Vit |
| Spolvattenanslutning | Baksida |
| Diameter avlopp | 50 mm |
| Med siktpunkt | Nej |
| Montering av lock möjlig | Nej |
| Med lock | Nej |
| Vattenfri | Nej |
| Dammodell | Nej |
| Utan spolkant | Ja |
| Integrerad elektronisk styrning | Nej |
| Med jordningsanordning | Nej |
| Smutsavvisande | Ja |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Dold fastsättning | Ja |
| Systemberoende monteringsmetod | Ja |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 390 mm |
| Djup | 330 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4064746028656 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 410 | ||
| Vikt (kg) | 19 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 7988035 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 503.130.00.8 |
| GTIN | 4064746028656 |
| Produkt | Urinal |
| Produktnamn | Geberit Renova L urinal |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | inlopp bak, utlopp bakåt/nedåt |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | KeraTect |
| Material | porslin |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 503.130.00.8 |
|---|
| GTIN | 4064746028656 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Vägg |
|---|---|
| Material | Keramik |
| Färg | Vit |
| Spolvattenanslutning | Baksida |
| Diameter avlopp | 50 mm |
| Med siktpunkt | Nej |
| Montering av lock möjlig | Nej |
| Med lock | Nej |
| Vattenfri | Nej |
| Dammodell | Nej |
| Utan spolkant | Ja |
| Integrerad elektronisk styrning | Nej |
| Med jordningsanordning | Nej |
| Smutsavvisande | Ja |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Dold fastsättning | Ja |
| Systemberoende monteringsmetod | Ja |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 390 mm |
| Djup | 330 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4064746028656 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 410 | ||
| Vikt (kg) | 19 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |