Inlagd: 2016-05-26
RSK-nr enhet: ST
Urimat Compactplus- urinoaren är utrustad med en passiv reklamdisplay. Den är enkel att använda som marknadsföringskanal. På displayen kan du placera dina egna budskap och då hjälper vi dig med deras genomföring. Om du vill ha extra förtjänst genom att sälja marknadsföringsutrymme hanterar vi reklamförsäljningen för dig. Urimat Compactplus vattenfri urinoar tillhör Compactline-produktfamiljen, vilkens modeller är av de minsta i vårt utbud.
Urimat Compactplus- urinoaren är utrustad med en passiv reklamdisplay. Den är enkel att använda som marknadsföringskanal. På displayen kan du placera dina egna budskap och då hjälper vi dig med deras genomföring. Om du vill ha extra förtjänst genom att sälja marknadsföringsutrymme hanterar vi reklamförsäljningen för dig. Urimat Compactplus vattenfri urinoar tillhör Compactline-produktfamiljen, vilkens modeller är av de minsta i vårt utbud.
| RSK-nummer | 7988989 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 14001 |
| GTIN | - |
| Produkt | Urinoar |
| Produktnamn | Novosan Urimat CompactPlus |
| Dimension | G15 / 50mm |
| Storlek | 370x720mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | odörfälla |
| Utförande | för väggmontage, vattenfi |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | polykarbonat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/urimat-compactplus/ |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 14001 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/urimat-compactplus/ |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Krympfilm | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 340 | ||
| Bredd (mm) | 370 | ||
| Höjd (mm) | 720 | ||
| Vikt (kg) | 3,6 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1000_7988989.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 7988989 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 14001 |
| GTIN | - |
| Produkt | Urinoar |
| Produktnamn | Novosan Urimat CompactPlus |
| Dimension | G15 / 50mm |
| Storlek | 370x720mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | odörfälla |
| Utförande | för väggmontage, vattenfi |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | polykarbonat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/urimat-compactplus/ |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 14001 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/urimat-compactplus/ |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Krympfilm | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 340 | ||
| Bredd (mm) | 370 | ||
| Höjd (mm) | 720 | ||
| Vikt (kg) | 3,6 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1000_7988989.pdf |
|---|---|