Inlagd: 2016-05-26
RSK-nr enhet: ST
Den smakfulla, svarta Urimat Compactplus Black Label –modellen har en passiv reklamdisplay som kan smidigt användas till marknadsföringsändamål. På displayen kan du placera dina egna budskap och då hjälper vi dig med deras genomföring. Om du vill ha extra förtjänst genom att sälja marknadsföringsutrymme hanterar vi reklamförsäljningen för dig. Urimat Compactplus Black Label tillhör Compactline-produktfamiljen, vilkens modeller är av de minsta i vårt utbud.
Den smakfulla, svarta Urimat Compactplus Black Label –modellen har en passiv reklamdisplay som kan smidigt användas till marknadsföringsändamål. På displayen kan du placera dina egna budskap och då hjälper vi dig med deras genomföring. Om du vill ha extra förtjänst genom att sälja marknadsföringsutrymme hanterar vi reklamförsäljningen för dig. Urimat Compactplus Black Label tillhör Compactline-produktfamiljen, vilkens modeller är av de minsta i vårt utbud.
| RSK-nummer | 7988994 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 14004 |
| GTIN | - |
| Produkt | Urinoar |
| Produktnamn | Urimat CompactPlus Black Label |
| Dimension | G15 / 50mm |
| Storlek | 370x720mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | odörfälla |
| Utförande | för väggmontage, vattenfri |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | genomfärgad polykarbonat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/compactplus-black-label-edition/ |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 14004 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/compactplus-black-label-edition/ |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Krympfilm | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 340 | ||
| Bredd (mm) | 370 | ||
| Höjd (mm) | 720 | ||
| Vikt (kg) | 3,6 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1000_7988994.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 7988994 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 14004 |
| GTIN | - |
| Produkt | Urinoar |
| Produktnamn | Urimat CompactPlus Black Label |
| Dimension | G15 / 50mm |
| Storlek | 370x720mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | odörfälla |
| Utförande | för väggmontage, vattenfri |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | genomfärgad polykarbonat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/compactplus-black-label-edition/ |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 14004 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/compactplus-black-label-edition/ |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Krympfilm | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 340 | ||
| Bredd (mm) | 370 | ||
| Höjd (mm) | 720 | ||
| Vikt (kg) | 3,6 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1000_7988994.pdf |
|---|---|