Avaktiverad 2021-03-18
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2016-05-26
RSK-nr enhet: ST
Den smakfulla Urimat Ecovideo Black Label Edition-modellen har en videodisplay med HD-kvalitet, vilken är lätt att använda som marknadsföringskanal eller som rent nöje för kunder. Bilden överförs till displayen från ett minneskort eller en USB-sticka. Vår nyaste videodisplay har även WiFi möjlighet vilket gör att dataöverföringen kan göras sladdfritt. Med displayen kan visas vilken video som helst eller t.o.m. TV kanaler! Om du vill tjäna extra inkomst genom att sälja marknadsföringsutrymme så hanterar vi reklamförsäljningen för dig. Urimat Ecovideo Black Label Edition tillhör Ecoline-produktfamiljen, vilkens modeller är av de största i vårt produkturval.
Den smakfulla Urimat Ecovideo Black Label Edition-modellen har en videodisplay med HD-kvalitet, vilken är lätt att använda som marknadsföringskanal eller som rent nöje för kunder. Bilden överförs till displayen från ett minneskort eller en USB-sticka. Vår nyaste videodisplay har även WiFi möjlighet vilket gör att dataöverföringen kan göras sladdfritt. Med displayen kan visas vilken video som helst eller t.o.m. TV kanaler! Om du vill tjäna extra inkomst genom att sälja marknadsföringsutrymme så hanterar vi reklamförsäljningen för dig. Urimat Ecovideo Black Label Edition tillhör Ecoline-produktfamiljen, vilkens modeller är av de största i vårt produkturval.
| RSK-nummer | 7988992 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 16006 |
| GTIN | - |
| Produkt | Urinoar |
| Produktnamn | Vattenfri urinoar |
| Dimension | G15 / 50mm |
| Storlek | 410x800mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | odörfälla |
| Utförande | för väggmontage |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | genomfärgad polykarbonat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/urimat-ecovideo-black-label-edition/ |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 16006 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/urimat-ecovideo-black-label-edition/ |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Krympfilm | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 390 | ||
| Bredd (mm) | 410 | ||
| Höjd (mm) | 800 | ||
| Vikt (kg) | 5,5 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1000_7988992.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 7988992 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 16006 |
| GTIN | - |
| Produkt | Urinoar |
| Produktnamn | Vattenfri urinoar |
| Dimension | G15 / 50mm |
| Storlek | 410x800mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | odörfälla |
| Utförande | för väggmontage |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | genomfärgad polykarbonat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/urimat-ecovideo-black-label-edition/ |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 16006 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/urimat-ecovideo-black-label-edition/ |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Krympfilm | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 390 | ||
| Bredd (mm) | 410 | ||
| Höjd (mm) | 800 | ||
| Vikt (kg) | 5,5 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1000_7988992.pdf |
|---|---|