Avaktiverad 2021-03-18
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2016-05-26
RSK-nr enhet: ST
Den smakfulla, svarta Urimat Ecoplus Black Label –modellen har en passiv reklamdisplay som kan smidigt användas till marknadsföringsändamål. På displayen kan du placera dina egna budskap och då hjälper vi dig med deras genomföring. Om du vill ha extra förtjänst genom att sälja marknadsföringsutrymme hanterar vi reklamförsäljningen för dig. Urimat Ecoplus Black Label tillhör Ecoline-produktfamiljen, vilkens modeller är av de största i vårt utbud.
Den smakfulla, svarta Urimat Ecoplus Black Label –modellen har en passiv reklamdisplay som kan smidigt användas till marknadsföringsändamål. På displayen kan du placera dina egna budskap och då hjälper vi dig med deras genomföring. Om du vill ha extra förtjänst genom att sälja marknadsföringsutrymme hanterar vi reklamförsäljningen för dig. Urimat Ecoplus Black Label tillhör Ecoline-produktfamiljen, vilkens modeller är av de största i vårt utbud.
| RSK-nummer | 7988993 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 16004 |
| GTIN | - |
| Produkt | Urinoar |
| Produktnamn | Vattenfri urinoar |
| Dimension | G15 / 50mm |
| Storlek | 410x800mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | odörfälla |
| Utförande | för väggmontage |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | genomfärgad polykarbonat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/urimat-ecoplus-blacklabel/ |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 16004 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/urimat-ecoplus-blacklabel/ |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Krympfilm | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 390 | ||
| Bredd (mm) | 410 | ||
| Höjd (mm) | 800 | ||
| Vikt (kg) | 4,5 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1000_7988993.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 7988993 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 16004 |
| GTIN | - |
| Produkt | Urinoar |
| Produktnamn | Vattenfri urinoar |
| Dimension | G15 / 50mm |
| Storlek | 410x800mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | odörfälla |
| Utförande | för väggmontage |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | genomfärgad polykarbonat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/urimat-ecoplus-blacklabel/ |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 16004 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.novosan.se/produkt/urimat-ecoplus-blacklabel/ |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Krympfilm | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 390 | ||
| Bredd (mm) | 410 | ||
| Höjd (mm) | 800 | ||
| Vikt (kg) | 4,5 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1000_7988993.pdf |
|---|---|