Inlagd: 2023-11-16
RSK-nr enhet: ST
Matt svart Estetic sits för vägghängd toalett
Matt svart Estetic sits för vägghängd toalett
| RSK-nummer | 7824039 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 9M09S138 |
| GTIN | 4065467445319 |
| Produkt | WC-sits |
| Produktnamn | Estetic |
| Dimension | - |
| Storlek | 451x374x56mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för WC, Estetic |
| Utförande | mjukstängande/snabbfäste |
|---|---|
| Färg | matt svart |
| Ytbehandling | lackerad |
| Material | urea |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 9M09S138 |
|---|
| GTIN | 4065467445319 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Med lock | Ja |
|---|---|
| Form | Oval |
| Material sits/lock | Duroplast |
| Material gångjärnsfot/fäste | Rostfritt stål |
| Färg | Svart |
| Typ av fastsättning | Skruvning |
| Glansvärde | Matt |
| Med motiv | Nej |
| Centrumsavstånd bultar | 180 - 180 mm |
| Mjukstängande gångjärn | Ja |
| Löstagbar för rengöring | Ja |
| För montering från ovan | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4065467445319 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 383 | ||
| Bredd (mm) | 460 | ||
| Höjd (mm) | 49 | ||
| Vikt (kg) | 2,9 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1_7824039.pdf |
|---|---|
| InstallationsBVD | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/IBVD/iBVD 5564419918-00202 v8.pdf |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_0000766.pdf |
| RSK-nummer | 7824039 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 9M09S138 |
| GTIN | 4065467445319 |
| Produkt | WC-sits |
| Produktnamn | Estetic |
| Dimension | - |
| Storlek | 451x374x56mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för WC, Estetic |
| Utförande | mjukstängande/snabbfäste |
|---|---|
| Färg | matt svart |
| Ytbehandling | lackerad |
| Material | urea |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 9M09S138 |
|---|
| GTIN | 4065467445319 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Med lock | Ja |
|---|---|
| Form | Oval |
| Material sits/lock | Duroplast |
| Material gångjärnsfot/fäste | Rostfritt stål |
| Färg | Svart |
| Typ av fastsättning | Skruvning |
| Glansvärde | Matt |
| Med motiv | Nej |
| Centrumsavstånd bultar | 180 - 180 mm |
| Mjukstängande gångjärn | Ja |
| Löstagbar för rengöring | Ja |
| För montering från ovan | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4065467445319 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 383 | ||
| Bredd (mm) | 460 | ||
| Höjd (mm) | 49 | ||
| Vikt (kg) | 2,9 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1_7824039.pdf |
|---|---|
| InstallationsBVD | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/IBVD/iBVD 5564419918-00202 v8.pdf |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_0000766.pdf |