Inlagd: 2019-10-15
RSK-nr enhet: ST
Alterna Lusso WC-sits tillverkad i hårdplast med rostfria snabbfästen och mjukstängningsfunktion. Passar till Ifö Cera.
Alterna Lusso WC-sits tillverkad i hårdplast med rostfria snabbfästen och mjukstängningsfunktion. Passar till Ifö Cera.
| RSK-nummer | 7821921 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | 7332508078070 |
| Produkt | WC-sits |
| Produktnamn | Lusso |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | mjukstängande/snabbfästen |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | ureaplast/rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | 7332508078070 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Med lock | Ja |
|---|---|
| Material sits/lock | Övrigt |
| Material gångjärnsfot/fäste | Rostfritt stål |
| Färg | Svart |
| Glansvärde | Blank |
| Centrumsavstånd bultar | 57 - 173 mm |
| Mjukstängande gångjärn | Ja |
| Bredd | 359 mm |
| Djup | 423 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 441 | ||
| Bredd (mm) | 375 | ||
| Höjd (mm) | 59 | ||
| Vikt (kg) | 2,15 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_212_7821916.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_212_7821916.pdf |
| InstallationsBVD | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/IBVD/iBVD 5562870229-00479 v1.pdf |
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_212_7821920.pdf |
| RSK-nummer | 7821921 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | 7332508078070 |
| Produkt | WC-sits |
| Produktnamn | Lusso |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | mjukstängande/snabbfästen |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | ureaplast/rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | 7332508078070 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Med lock | Ja |
|---|---|
| Material sits/lock | Övrigt |
| Material gångjärnsfot/fäste | Rostfritt stål |
| Färg | Svart |
| Glansvärde | Blank |
| Centrumsavstånd bultar | 57 - 173 mm |
| Mjukstängande gångjärn | Ja |
| Bredd | 359 mm |
| Djup | 423 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 441 | ||
| Bredd (mm) | 375 | ||
| Höjd (mm) | 59 | ||
| Vikt (kg) | 2,15 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_212_7821916.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_212_7821916.pdf |
| InstallationsBVD | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/IBVD/iBVD 5562870229-00479 v1.pdf |
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_212_7821920.pdf |