| Produktnamn | MZ95-NOU-230T 1.5M54 00 |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 12 Automatik/Styrventiler |
| Tillverkarens artikelnummer | MZ95NO-230T |
|---|
| GTIN | 4019837137748 |
|---|
| Matningsspänning | 230 V AC |
|---|---|
| Styrsignal | 2-punkt |
| Anslutning till avstängningsventil | M30x1,5 |
| Automatisk gångavkänning | Nej |
| Hjälpkontakter | Nej |
| Lämplig för manuell drift | Ja |
| Gångtid | 330 s |
| Slaglängd | 8 mm |
| Självjusterande slaglängd | Nej |
| Kapslingsklass (IP) | IP43 |
| Omgivningstemperatur | 0 - 55 °C |
| Höjd | 62 mm |
| Bredd | 135 mm |
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4019837137748 | ||
| Förpackningstyp | Ospecificerad förpackning | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 64 | ||
| Bredd (mm) | 102 | ||
| Höjd (mm) | 134 | ||
| Vikt (kg) | 0,26 | ||
| GTIN | 4019837137748 |
| Produkt | Ventilställdon |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Styrsignal | 2-punkt |
| Hjälpkontakter | Nej |
| Gångtid | 330 s |
| Slaglängd | 8 mm |
| Kapslingsklass (IP) | IP43 |
| Höjd | 62 mm |
| Bredd | 135 mm |