| Produktnamn | VVF32.65-63 |
| Dimension | DN65 |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | PN10, kvs63 |
| RSK flik | 12 Automatik/Styrventiler |
| Tillverkarens artikelnummer | S55202-V108 |
|---|
| GTIN | 7612914086884 |
| Dimension anslutning 1 | DN 65 |
| Utvändig rördiameter anslutning 1 | 65 mm |
| Dimension anslutning 2 | DN 65 |
| Utvändig rördiameter anslutning 2 | 65 mm |
| Tryckklass | PN 10 |
| Tryckklass fläns (flänsborrning) | PN 10 |
| Max. tryckdifferens i öppet läge | 4 bar |
| Ytskydd | Övrigt |
| Läckageförlust Kvs-värde | 0,02 % |
| Styrinställning (Svo) | 100 % |
| Slaglängd | 20 mm |
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 450 | ||
| Bredd (mm) | 340 | ||
| Höjd (mm) | 340 | ||
| Vikt (kg) | 17 | ||
| RSK-nummer | 5353977 |
| GTIN | 7612914086884 |
| Produkt | Styrventil |
| Produktnamn | VVF32.65-63 |
| Dimension | DN65 |
| Storlek | - |
| Tryckklass | PN 10 |
| Ytskydd | Övrigt |
| Slaglängd | 20 mm |