Inlagd: 2022-02-16
RSK-nr enhet: ST
Reservdels termometer till LK VVC Ventil RTC och RTC/L.
Reservdels termometer till LK VVC Ventil RTC och RTC/L.
| RSK-nummer | 4810045 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | 7331590061526 |
| Produkt | Termometer |
| Produktnamn | LK Termometer RTC |
| Dimension | Ø10mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | skala 0-80°C |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | LK VVC Ventil RTC/ RTC/L |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | silver |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.lksystems.se/sv/_77795326.aspx |
| RSK flik | 09 Reglerventiler/Övrig armatur |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | 7331590061526 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.lksystems.se/sv/_77795326.aspx |
|---|
| Anslutning | Övrigt |
|---|---|
| Anslutningsplacering | Baksida |
| Mätområde | 0 - 80 °C |
| Med fallrör | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7331590061533 | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 50 | ||
| Bredd (mm) | 50 | ||
| Höjd (mm) | 60 | ||
| Vikt (kg) | 0,01 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 20 | ||
| GTIN FP | 7331590061540 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 100 | ||
| Bredd (mm) | 100 | ||
| Höjd (mm) | 100 | ||
| Vikt (kg) | 1 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_123_4810045.pdf |
|---|---|
| InstallationsBVD | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/IBVD/iBVD 5562742758-00341 v1.pdf |
| RSK-nummer | 4810045 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | 7331590061526 |
| Produkt | Termometer |
| Produktnamn | LK Termometer RTC |
| Dimension | Ø10mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | skala 0-80°C |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | LK VVC Ventil RTC/ RTC/L |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | silver |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.lksystems.se/sv/_77795326.aspx |
| RSK flik | 09 Reglerventiler/Övrig armatur |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | 7331590061526 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.lksystems.se/sv/_77795326.aspx |
|---|
| Anslutning | Övrigt |
|---|---|
| Anslutningsplacering | Baksida |
| Mätområde | 0 - 80 °C |
| Med fallrör | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7331590061533 | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 50 | ||
| Bredd (mm) | 50 | ||
| Höjd (mm) | 60 | ||
| Vikt (kg) | 0,01 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 20 | ||
| GTIN FP | 7331590061540 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 100 | ||
| Bredd (mm) | 100 | ||
| Höjd (mm) | 100 | ||
| Vikt (kg) | 1 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_123_4810045.pdf |
|---|---|
| InstallationsBVD | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/IBVD/iBVD 5562742758-00341 v1.pdf |