RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2026-05-08
RSK-nr enhet: ST
SpaceLogic STP120-serien består av nedsänkbara temperaturgivare. Den är avsedd för nedsänkt montering i rörsystem utan att det krävs någon infästningsficka eller -brunn.
SpaceLogic STP120-serien består av nedsänkbara temperaturgivare. Den är avsedd för nedsänkt montering i rörsystem utan att det krävs någon infästningsficka eller -brunn.
| RSK-nummer | 5147054 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 5123158010 |
| GTIN | 7332552012204 |
| Produkt | Givare |
| Produktnamn | SENSOR TEMP PIPE STP120-70 |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | grön/svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 12 Automatik/Styrventiler |
| Tillverkarens artikelnummer | 5123158010 |
|---|
| GTIN | 7332552012204 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Instickslängd | 125 mm |
|---|---|
| Trådlös | Nej |
| Explosionssäker | Nej |
| Kapslingsklass (IP) | IP65 |
| Höjd hus/kapsling/stomme | 45 mm |
| Bredd hus/kapsling/stomme | 85 mm |
| Djup hus/kapsling/stomme | 65 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7332552012204 | ||
| Förpackningstyp | Ospecificerad förpackning | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 72 | ||
| Bredd (mm) | 94 | ||
| Höjd (mm) | 204 | ||
| Vikt (kg) | 0,22 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 128 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 450 | ||
| Vikt (kg) | 45,28 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 5147054 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 5123158010 |
| GTIN | 7332552012204 |
| Produkt | Givare |
| Produktnamn | SENSOR TEMP PIPE STP120-70 |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | grön/svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 12 Automatik/Styrventiler |
| Tillverkarens artikelnummer | 5123158010 |
|---|
| GTIN | 7332552012204 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Instickslängd | 125 mm |
|---|---|
| Trådlös | Nej |
| Explosionssäker | Nej |
| Kapslingsklass (IP) | IP65 |
| Höjd hus/kapsling/stomme | 45 mm |
| Bredd hus/kapsling/stomme | 85 mm |
| Djup hus/kapsling/stomme | 65 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7332552012204 | ||
| Förpackningstyp | Ospecificerad förpackning | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 72 | ||
| Bredd (mm) | 94 | ||
| Höjd (mm) | 204 | ||
| Vikt (kg) | 0,22 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 128 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 450 | ||
| Vikt (kg) | 45,28 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |