RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2014-02-03
RSK-nr enhet: ST
Läderpackning för vattenmätarkoppling, 0-70°C
Läderpackning för vattenmätarkoppling, 0-70°C
| RSK-nummer | 5060548 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 156038100 |
| GTIN | 8711962072395 |
| Produkt | Läderpackning |
| Produktnamn | Läderpackning 38,5x29x3mm |
| Dimension | 1 1/4" |
| Storlek | 38,5x29x3mm |
| Tryck/Flöde/Temp | temp: 0°C till +70°C |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | vatten, vattenmätare |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | brun |
| Ytbehandling | specialimpregnerad |
| Material | läder |
| Standard | - |
| Övrig info | 100-pack |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 24 Sanitetsarmatur/-utrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 156038100 |
|---|
| GTIN | 8711962072395 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Diameter (yttermått) | 38,5 mm |
| Diameter (innermått) | 29 mm |
| Tjocklek | 3 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 38 | ||
| Bredd (mm) | 38 | ||
| Höjd (mm) | 3 | ||
| Vikt (kg) | 0,001 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 100 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 170 | ||
| Bredd (mm) | 100 | ||
| Höjd (mm) | 10 | ||
| Vikt (kg) | 0,07 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_201_1505800.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 5060548 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 156038100 |
| GTIN | 8711962072395 |
| Produkt | Läderpackning |
| Produktnamn | Läderpackning 38,5x29x3mm |
| Dimension | 1 1/4" |
| Storlek | 38,5x29x3mm |
| Tryck/Flöde/Temp | temp: 0°C till +70°C |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | vatten, vattenmätare |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | brun |
| Ytbehandling | specialimpregnerad |
| Material | läder |
| Standard | - |
| Övrig info | 100-pack |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 24 Sanitetsarmatur/-utrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 156038100 |
|---|
| GTIN | 8711962072395 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Diameter (yttermått) | 38,5 mm |
| Diameter (innermått) | 29 mm |
| Tjocklek | 3 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 38 | ||
| Bredd (mm) | 38 | ||
| Höjd (mm) | 3 | ||
| Vikt (kg) | 0,001 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 100 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 170 | ||
| Bredd (mm) | 100 | ||
| Höjd (mm) | 10 | ||
| Vikt (kg) | 0,07 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_201_1505800.pdf |
|---|---|