| Produktnamn | EF30.50.15.2.50B |
| Dimension | R50 |
| Storlek | max partikelstorlek Ø30mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 3x400V 50Hz 1,5kW 3,8A |