ProduktnamnStratos MAXO 50/05-16-R7
DimensionDN50
StorlekBL=340mm
Tryck/Flöde/TempPN10,temp -10 till +110ºC
Effekt/Eldata1x230V 50Hz, max 1290W
Funktion-
Utförande-
Färggrön/grå
Ytbehandling-
Material gjutjärn/flermaterial
Standard-
Övrig info-
Tillverkarens produktsida -
RSK flik14 Pumpar
Tillverkarens artikelnummer 8738215672
GTIN -
Tillverkarens produktsida -
Produktegenskaper
Leverantören har inte angivit några produktegenskaper
Palltyp -
Djup (mm) 400
Bredd (mm) 600
Höjd (mm) 525
Vikt (kg) 32,4
RSK-nummer5746649
GTIN-
ProduktCirkulationspump
DimensionDN50
StorlekBL=340mm