| Produktnamn | DP10.50.09.2.1.502 |
| Dimension | R50 |
| Storlek | max partikelstorlek Ø10mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 1x230V 50Hz 0,9kW 6,1A |