| Produktnamn | DP10.50.09.2.50B |
| Dimension | R50 |
| Storlek | max partikelstorlek Ø10mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 3x400V 50Hz 0,9kW 2,8A |