| Produktnamn | DP10.65.26.2.50B |
| Dimension | DN65 |
| Storlek | max partikelstorlek Ø10mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 3x400V 50Hz 2,6kW 5,8A |