Inlagd: 2024-01-18
RSK-nr enhet: ST
RDPM är en serie länspumpar avsedda för pumpning av rent eller lätt förorenat vatten såsom renvatten och grundvatten. RDPM passar även bra till små pumpbrunnar eller minireningsverk. Pumparna finns både i 1x230V och 3x400V. Du kan även välja om du vill att den kommer med eller utan start och stoppvippa.
RDPM är en serie länspumpar avsedda för pumpning av rent eller lätt förorenat vatten såsom renvatten och grundvatten. RDPM passar även bra till små pumpbrunnar eller minireningsverk. Pumparna finns både i 1x230V och 3x400V. Du kan även välja om du vill att den kommer med eller utan start och stoppvippa.
| RSK-nummer | 5880274 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 3202092 |
| GTIN | - |
| Produkt | Länspump |
| Produktnamn | RDPM 9T |
| Dimension | DN32 |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | Hmax:9m Qmax170l/m max50°C |
| Effekt/Eldata | 3x400V, 0,25kW, 0,9A |
| Funktion | länspump |
| Utförande | ej vippa |
|---|---|
| Färg | silver |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 3202092 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 5880274 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 3202092 |
| GTIN | - |
| Produkt | Länspump |
| Produktnamn | RDPM 9T |
| Dimension | DN32 |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | Hmax:9m Qmax170l/m max50°C |
| Effekt/Eldata | 3x400V, 0,25kW, 0,9A |
| Funktion | länspump |
| Utförande | ej vippa |
|---|---|
| Färg | silver |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 3202092 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |