RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2018-06-08
RSK-nr enhet: ST
Elektr vätskef handdukst, elektr väggmont termost m riktb RF-kontroll ställbar i flera lägen. Högermont. 500W krom
Elektr vätskef handdukst, elektr väggmont termost m riktb RF-kontroll ställbar i flera lägen. Högermont. 500W krom
| RSK-nummer | 8754401 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | 6438371587334 |
| Produkt | Handdukstork |
| Produktnamn | ALAID RF 13 05 230 03 2 C |
| Dimension | - |
| Storlek | 500x1342mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 300W |
| Funktion | elektrisk |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | - |
| Material | stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://lviprodukter.se/produkter/handdukstorkar/alaid-ir.htm |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | 6438371587334 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://lviprodukter.se/produkter/handdukstorkar/alaid-ir.htm |
|---|
| Utförande radiator/handdukstork | Böjd |
|---|---|
| Typ av kollektor | Vänster och höger |
| Svirvelbar | Nej |
| Form strålningsrör | Rund |
| Material | Stål |
| Med fläkt | Nej |
| Placering reglerpanel | Sida |
| Med tidsbrytare/timer | Ja |
| Färg | Övrigt |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 1342 mm |
| Djup | 100 mm |
| Vikt | 13 kg |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
| Skyddsklass (IEC 61140) | II |
| Digital indikering | Nej |
| Lämplig för bussanslutning | Nej |
| Adaptiv (självlärande) | Ja |
| Förbrukningsindikator | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1470 | ||
| Bredd (mm) | 670 | ||
| Höjd (mm) | 140 | ||
| Vikt (kg) | 17,5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8754401 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | 6438371587334 |
| Produkt | Handdukstork |
| Produktnamn | ALAID RF 13 05 230 03 2 C |
| Dimension | - |
| Storlek | 500x1342mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 300W |
| Funktion | elektrisk |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | - |
| Material | stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://lviprodukter.se/produkter/handdukstorkar/alaid-ir.htm |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | 6438371587334 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://lviprodukter.se/produkter/handdukstorkar/alaid-ir.htm |
|---|
| Utförande radiator/handdukstork | Böjd |
|---|---|
| Typ av kollektor | Vänster och höger |
| Svirvelbar | Nej |
| Form strålningsrör | Rund |
| Material | Stål |
| Med fläkt | Nej |
| Placering reglerpanel | Sida |
| Med tidsbrytare/timer | Ja |
| Färg | Övrigt |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 1342 mm |
| Djup | 100 mm |
| Vikt | 13 kg |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
| Skyddsklass (IEC 61140) | II |
| Digital indikering | Nej |
| Lämplig för bussanslutning | Nej |
| Adaptiv (självlärande) | Ja |
| Förbrukningsindikator | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1470 | ||
| Bredd (mm) | 670 | ||
| Höjd (mm) | 140 | ||
| Vikt (kg) | 17,5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |