RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2006-12-18
RSK-nr enhet: ST
LVI handdukstork krom med värmekabel för fast montering, med belyst strömbrytare, max yttemeratur 60 grader. Kan monteras med dold anslutning samt kopplingshuset upp- eller nertill, på höger eller vänster sida. Levereras med 1,5 m kopplad anslutningskabel med stickpropp. Spänning 230V. Kapplingsklass IP44, Dubbelisolerad.
LVI handdukstork krom med värmekabel för fast montering, med belyst strömbrytare, max yttemeratur 60 grader. Kan monteras med dold anslutning samt kopplingshuset upp- eller nertill, på höger eller vänster sida. Levereras med 1,5 m kopplad anslutningskabel med stickpropp. Spänning 230V. Kapplingsklass IP44, Dubbelisolerad.
| RSK-nummer | 8757396 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 3761551 |
| GTIN | 7392518038884 |
| Produkt | Handdukstork |
| Produktnamn | Athena E P 06 05 |
| Dimension | - |
| Storlek | 450x625mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V 55W |
| Funktion | elektrisk , vändbar |
| Utförande | med brytare |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | stål |
| Standard | IP44 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://lviprodukter.se/produkter/handdukstorkar/athena-e.htm |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 3761551 |
|---|
| GTIN | 7392518038884 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://lviprodukter.se/produkter/handdukstorkar/athena-e.htm |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 645 | ||
| Bredd (mm) | 450 | ||
| Höjd (mm) | 65 | ||
| Vikt (kg) | 3 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 28 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1050 | ||
| Vikt (kg) | 95 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8757396 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 3761551 |
| GTIN | 7392518038884 |
| Produkt | Handdukstork |
| Produktnamn | Athena E P 06 05 |
| Dimension | - |
| Storlek | 450x625mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V 55W |
| Funktion | elektrisk , vändbar |
| Utförande | med brytare |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | stål |
| Standard | IP44 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://lviprodukter.se/produkter/handdukstorkar/athena-e.htm |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 3761551 |
|---|
| GTIN | 7392518038884 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://lviprodukter.se/produkter/handdukstorkar/athena-e.htm |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 645 | ||
| Bredd (mm) | 450 | ||
| Höjd (mm) | 65 | ||
| Vikt (kg) | 3 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 28 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1050 | ||
| Vikt (kg) | 95 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |