Inlagd: 2021-04-27
RSK-nr enhet: ST
Svart handdukstork med två krokar och 2- och 4timmars timer samt tillbehör för dolt elmontage.
Svart handdukstork med två krokar och 2- och 4timmars timer samt tillbehör för dolt elmontage.
| RSK-nummer | 8754517 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1509645 |
| GTIN | 7330027119595 |
| Produkt | Handdukstork |
| Produktnamn | GRACE 75X1400 SVART |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | elektrisk |
| Utförande | med timer |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | lackerad |
| Material | stål |
| Standard | IP44, EN 60335-2-44 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 1509645 |
|---|
| GTIN | 7330027119595 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Utförande radiator/handdukstork | Rak |
|---|---|
| Svirvelbar | Nej |
| Form strålningsrör | Rund |
| Antal rör | 1 |
| Material | Stål |
| Med fläkt | Nej |
| Max. ingående effekt elvärme | 35 W |
| Matningsspänning | 210 - 230 V |
| Frekvens matningsspänning | 50 - 60 Hz |
| Placering reglerpanel | Frontsida |
| Lämplig för trådlös fjärrkontroll | Nej |
| Med fjärrstyrning | Nej |
| Med tidsbrytare/timer | Ja |
| Färg | Svart |
| Glansvärde | Matt |
| Bredd | 75 mm |
| Höjd | 1400 mm |
| Djup | 140 mm |
| Vikt | 2,4 kg |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 150 | ||
| Bredd (mm) | 100 | ||
| Höjd (mm) | 1500 | ||
| Vikt (kg) | 1,5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8754517 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1509645 |
| GTIN | 7330027119595 |
| Produkt | Handdukstork |
| Produktnamn | GRACE 75X1400 SVART |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | elektrisk |
| Utförande | med timer |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | lackerad |
| Material | stål |
| Standard | IP44, EN 60335-2-44 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 1509645 |
|---|
| GTIN | 7330027119595 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Utförande radiator/handdukstork | Rak |
|---|---|
| Svirvelbar | Nej |
| Form strålningsrör | Rund |
| Antal rör | 1 |
| Material | Stål |
| Med fläkt | Nej |
| Max. ingående effekt elvärme | 35 W |
| Matningsspänning | 210 - 230 V |
| Frekvens matningsspänning | 50 - 60 Hz |
| Placering reglerpanel | Frontsida |
| Lämplig för trådlös fjärrkontroll | Nej |
| Med fjärrstyrning | Nej |
| Med tidsbrytare/timer | Ja |
| Färg | Svart |
| Glansvärde | Matt |
| Bredd | 75 mm |
| Höjd | 1400 mm |
| Djup | 140 mm |
| Vikt | 2,4 kg |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 150 | ||
| Bredd (mm) | 100 | ||
| Höjd (mm) | 1500 | ||
| Vikt (kg) | 1,5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |