Avaktiverad 2025-11-25
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2021-05-18
RSK-nr enhet: ST
Elhanddukstork, Jazz med 4 steg. Dold elanslutning, B550 X H710 X D112 mm. Momento II™-timer med möjlighet till appstyrning. 40W, Rostfritt stål.
Elhanddukstork, Jazz med 4 steg. Dold elanslutning, B550 X H710 X D112 mm. Momento II™-timer med möjlighet till appstyrning. 40W, Rostfritt stål.
| RSK-nummer | 8754559 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 3525-1 |
| GTIN | 7391477352512 |
| Produkt | Handdukstork |
| Produktnamn | Jazz 4/550 M2 |
| Dimension | - |
| Storlek | 550X710X112 mm (BXHXD) |
| Tryck/Flöde/Temp | 55°C |
| Effekt/Eldata | 230V 40W |
| Funktion | elektrisk |
| Utförande | med timer |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | IP44 |
| Övrig info | dold elanslutning |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 3525-1 |
|---|
| GTIN | 7391477352512 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Utförande radiator/handdukstork | Rak |
|---|---|
| Typ av kollektor | Vänster och höger |
| Svirvelbar | Nej |
| Form strålningsrör | Rund |
| Material | Övrigt |
| Med fläkt | Nej |
| Max. ingående effekt elvärme | 40 W |
| Matningsspänning | 230 - 230 V |
| Frekvens matningsspänning | 50 - 50 Hz |
| Placering reglerpanel | Övrigt |
| Effektstyrning | Övrigt |
| Med tidsbrytare/timer | Ja |
| Färg | Övrigt |
| Glansvärde | Blank |
| Bredd | 549 mm |
| Höjd | 701 mm |
| Djup | 107 mm |
| Vikt | 4,17 kg |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
| Skyddsklass (IEC 61140) | II |
| Digital indikering | Nej |
| Programmerbar | Ja |
| Adaptiv (självlärande) | Nej |
| Förbrukningsindikator | Nej |
| Kan styras via app | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7391477352512 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 90 | ||
| Bredd (mm) | 690 | ||
| Höjd (mm) | 750 | ||
| Vikt (kg) | 4,37 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8754559 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 3525-1 |
| GTIN | 7391477352512 |
| Produkt | Handdukstork |
| Produktnamn | Jazz 4/550 M2 |
| Dimension | - |
| Storlek | 550X710X112 mm (BXHXD) |
| Tryck/Flöde/Temp | 55°C |
| Effekt/Eldata | 230V 40W |
| Funktion | elektrisk |
| Utförande | med timer |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | IP44 |
| Övrig info | dold elanslutning |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 3525-1 |
|---|
| GTIN | 7391477352512 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Utförande radiator/handdukstork | Rak |
|---|---|
| Typ av kollektor | Vänster och höger |
| Svirvelbar | Nej |
| Form strålningsrör | Rund |
| Material | Övrigt |
| Med fläkt | Nej |
| Max. ingående effekt elvärme | 40 W |
| Matningsspänning | 230 - 230 V |
| Frekvens matningsspänning | 50 - 50 Hz |
| Placering reglerpanel | Övrigt |
| Effektstyrning | Övrigt |
| Med tidsbrytare/timer | Ja |
| Färg | Övrigt |
| Glansvärde | Blank |
| Bredd | 549 mm |
| Höjd | 701 mm |
| Djup | 107 mm |
| Vikt | 4,17 kg |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
| Skyddsklass (IEC 61140) | II |
| Digital indikering | Nej |
| Programmerbar | Ja |
| Adaptiv (självlärande) | Nej |
| Förbrukningsindikator | Nej |
| Kan styras via app | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7391477352512 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 90 | ||
| Bredd (mm) | 690 | ||
| Höjd (mm) | 750 | ||
| Vikt (kg) | 4,37 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |