Avaktiverad 2021-11-11
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2010-02-15
RSK-nr enhet: ST
| RSK-nummer | 8757772 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1509660 |
| GTIN | 7330027018973 |
| Produkt | Handukstork |
| Produktnamn | Lime |
| Dimension | - |
| Storlek | 1180x450mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 50W |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | polerad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.hafa.se/web/Handdukstork/LIME_Handdukstork-1057.aspx |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 1509660 |
|---|
| GTIN | 7330027018973 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.hafa.se/web/Handdukstork/LIME_Handdukstork-1057.aspx |
|---|
| Utförande radiator/handdukstork | Rak |
|---|---|
| Svirvelbar | Nej |
| Form strålningsrör | Övrigt |
| Material | Stål |
| Max. ingående effekt elvärme | 50 W |
| Matningsspänning | 220 - 240 V |
| Lämplig för trådlös fjärrkontroll | Nej |
| Med fjärrstyrning | Nej |
| Färg | Övrigt |
| Glansvärde | Blank |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 1180 mm |
| Djup | 110 mm |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7330027018973 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 470 | ||
| Höjd (mm) | 120 | ||
| Vikt (kg) | 3 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/prod_468_8757772.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 8757772 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1509660 |
| GTIN | 7330027018973 |
| Produkt | Handukstork |
| Produktnamn | Lime |
| Dimension | - |
| Storlek | 1180x450mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 50W |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | polerad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.hafa.se/web/Handdukstork/LIME_Handdukstork-1057.aspx |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 1509660 |
|---|
| GTIN | 7330027018973 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.hafa.se/web/Handdukstork/LIME_Handdukstork-1057.aspx |
|---|
| Utförande radiator/handdukstork | Rak |
|---|---|
| Svirvelbar | Nej |
| Form strålningsrör | Övrigt |
| Material | Stål |
| Max. ingående effekt elvärme | 50 W |
| Matningsspänning | 220 - 240 V |
| Lämplig för trådlös fjärrkontroll | Nej |
| Med fjärrstyrning | Nej |
| Färg | Övrigt |
| Glansvärde | Blank |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 1180 mm |
| Djup | 110 mm |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7330027018973 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 470 | ||
| Höjd (mm) | 120 | ||
| Vikt (kg) | 3 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/prod_468_8757772.pdf |
|---|---|