| Produktnamn | LS-1000-RS |
| Dimension | - |
| Storlek | 500x940mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V 100W |
| Funktion | elektrisk |
| Utförande | RS styrning med dimmer |
|---|---|
| Färg | borstad-krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | stål/flermaterial |
| Standard | IP44 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://somathermhd.se/handdukstorkar/elektriska/solvik-el/ls-1000/ |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 94 133 32 |
|---|
| GTIN | 7350021294128 |
|---|
| Utförande radiator/handdukstork | Rak |
|---|---|
| Typ av kollektor | Vänster och höger |
| Svirvelbar | Nej |
| Form strålningsrör | Rund |
| Material | Stål |
| Med fläkt | Nej |
| Med tidsbrytare/timer | Nej |
| Färg | Övrigt |
| Glansvärde | Matt |
| Bredd | 525 mm |
| Höjd | 995 mm |
| Djup | 115 mm |
| Vikt | 6,4 kg |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
| Adaptiv (självlärande) | Nej |
| Förbrukningsindikator | Nej |
| Kan styras via app | Nej |
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 80 | ||
| Bredd (mm) | 560 | ||
| Höjd (mm) | 1070 | ||
| Vikt (kg) | 7 | ||
| GTIN | 7350021294128 |
| Produkt | Handdukstork |
| Produktnamn | LS-1000-RS |
| Dimension | - |
| Storlek | 500x940mm (BxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V 100W |
| Funktion | elektrisk |
| Färg | borstad-krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Standard | IP44 |
| Övrig info | - |
| Svirvelbar | Nej |
| Form strålningsrör | Rund |
| Material | Stål |
| Med fläkt | Nej |
| Färg | Övrigt |
| Glansvärde | Matt |
| Bredd | 525 mm |
| Höjd | 995 mm |
| Djup | 115 mm |