| Produktnamn | TW800-400 Krom |
| Dimension | 18 |
| Storlek | 800x400x78 |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 70 W |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 9427079 |
|---|
| GTIN | 7340188838549 |
|---|
| Utförande radiator/handdukstork | Rak |
|---|---|
| Typ av kollektor | Övrigt |
| Svirvelbar | Nej |
| Form strålningsrör | Rund |
| Max. ingående effekt elvärme | 68 W |
| Elanslutning | Övrigt |
| Med tidsbrytare/timer | Ja |
| Färg | Krom |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 78,5 mm |
| Kapslingsklass (IP) | IP45 |
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 150 | ||
| Vikt (kg) | 1,85 | ||
| GTIN | 7340188838549 |
| Produkt | Handduksvärmare |
| Dimension | 18 |
| Storlek | 800x400x78 |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 70 W |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Typ av kollektor | Övrigt |
| Svirvelbar | Nej |
| Form strålningsrör | Rund |
| Elanslutning | Övrigt |
| Med tidsbrytare/timer | Ja |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 78,5 mm |